Forum dyskusyjne


przewodnik po Grecji

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

Arnidis dołączył
04.08.2018

Arnidis 10:49 | 05.08.2018

Po trzech latach pracy chcieliśmy podzielić się efektami naszej pracy, czyli przewodnikiem po najważniejszych miejscach Grecji kontynentalnej. De facto standardowy program objazdówki. Ateny, Mykeny, Meteory, Delfy, Kanał Koryncki, Olimp i Okolice, Saloniki, Epidauros, Termopile. Sa tez informacje o kuchni greckiej, trochę wesołych historii, jakie zdarzyły się kiedyś na wyjazdach, Informacje o parkingach, toaletach, kasach biletowych. Książka jest bardzo czytelna i bardzo konkretna. Omawia różne zagadnienia związane z Grecją, czyli i historia, i historia sztuki, archeologia i kultura. Każda część to kolejna wycieczka, kolejny dzień zwiedzania. Konkretnie i przystępnie, nawet wesoło. Książka ma dobre recenzje , dziennikarzy przewodników i paru wykładowców akademickich. jakby ktoś z przewodników był zainteresowany to można ją nabyć na olx. Osoby zainteresowane sprzedażą proszę o kontakt mailowy: etaltravel@gmail.com

www.olx.pl/oferta/przewodnik-po-grecji-2018-CID751-IDv6YwK.htm  lChristian ArnidisStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl