/ / GRECJA > Ateny Artemida > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Ateny Artemida

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

piotrekbeti dołączył
01.05.2019

piotrekbeti 19:35 | 01.05.2019

Hi. W lipcu zaplanowaliśmy przelot do Aten na 2 tygodnie. Ryanair od piątku do piątku. Zarezerwowaliśmy noclegi w Artemida,15 km od lotniska. W planie wynajem auta na tydzień lub nie.? O ile sporo razy jechaliśmy do Cro Węgry Austria samodzielnie, bez biur, to nigdy samolotem i nigdy Grecja. Plan jest wstępnie taki. Powiedzmy 2 dni Ateny-program obowiązkowy, wiadomo Akropol itd. Może rejs na Eginę z Pireusu na cały dzień? Może objazd półwyspu i okolic Aten wzdłuż wybrzeża na 2dni? Raczej odpadają noclegi przy zwiedzaniu, będziemy wracać na noc do Artemidas. Reszta plażing na miejscu. Jakieś rady, sugestie, może zrezygnować z auta na miejscu i tylko autobusy? Szkoda kasy-1000PLN auto? Angielski tylko podstawowy, po Grecku ani słowa. Planuje wydać 1000Euro na miejscu za 2+1 plus przelot i noclegi. Damy rade? Naprawdę o ile jest masa relacji z Aten, to o okolicy Artemidy i Attyce prawie nic w sieci. Jest dostępny 1 przewodnik turystyczny w wersji książkowej. Będę wdzięczny za każdą konstruktywną uwagę i porady. Sugestie?PiotrekStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl