Forum dyskusyjne


Turcja Gruzja Armenia Azerbejdżan - Motocyklem 2020

kategoria podróże po świecie

zamoj dołączył
07.10.2019

zamoj 22:55 | 07.10.2019

Cześć wszystkim,
Na przełomie maja i czerwca 2020r. wybieram się na moją wyprawę życia, do której zbieram się już od kilku lat, i gdyby nie moja 40-stka, która przypada właśnie w 2020r, pewnie bym jeszcze trochę się do niej zbierał. W pewnym momencie stwierdziłem, albo teraz albo nigdy. Trasa jak w temacie, a mianowicie: Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Azerbejdżan, Armenia i potem powrót. Chciałbym jeszcze wstąpić do Iranu, ale nie wiem czy czasu starczy, ponieważ ze wszystkim muszę się uwinąć w pięć tygodni, a chciałbym też troszkę pozwiedzać, nie tylko sama "jazda dla jazdy". Nocowanie w namiotach i kwaterach. Początkowo planowałem, że pojadę w pojedynkę, ale po namowach kilku osób stwierdziłem, że jednak dobrze by było pojechać w dwa, trzy motory, zawsze to raźniej, bezpieczniej, no i w razie jakichś problemów jest ktoś do pomocy.
W związku z powyższym, jeśli ktoś z czytających tego wątku ma motor, czas i chęć zabrania się ze mną, to piszcie. Wiek i płeć nieważne, jedynym warunkiem jest pozytywne nastawienie. Świat czeka aby go odkryć!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl