Forum dyskusyjne


Peru własnym sumptem

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

cezaryfil dołączył
21.10.2019

cezaryfil 12:21 | 30.10.2019

Witam ponownie.
Dostałem już kilka cennych informacji, mimo wszystko wciąż nasuwają się nowe zapytania, chociażby takie w jakiej kolejności najlepiej zacząć podróż. Czy najpierw z Limy w kierunku Arequipy, kanionu Colca, zachaczając o Boliwię i dalej w kierunku jeziora Titicaca, Cuzco i Machu Picchu, czy może odwrotnie. Gdzie najlepiej zacząć aklimatyzację żeby potem nie tracić czasu na regenerację. Czy duże odległości pomiędzy niektórymi atrakcjami lepiej pokonywać samolotem czy decydować się na autokar (czas specjalnie nie gra roli gdyż oboje z żoną jesteśmy już na emeryturze). Te i inne porady na pewno pozwoliły by nam lepiej logistycznie zorganizować pobyt w tym kraju.
Pozdrawiam. CezaryStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl