Forum dyskusyjne

Czarnogóra po raz pierwszy

kategoria podróże po świecie

qra69 dołączył
02.11.2019

qra69 13:13 | 02.11.2019

witam wszystkich
wybieram się w 2020 po raz pierwszy do Czarnogóry (24-31.08), będę jechał z Chorwacji z miejscowości Podgora. Wybrałem miejscowość Orahovac koło Kotoru. Poradźcie czy to dobry wybór. Jadę z dziećmi (15+2), czy znajdę w okolicy jakieś atrakcje dla dzieci? czy oprócz betonów znajdę tu plaże żwirkowe?(najlepiej nie bardzo zaludnione), jakieś knajpki, restauracje na miejscu?
Zatrzymujemy się w apartamencie J&P. Oczywiście rezerwację mogę jeszcze zmienić więc czekam na wasze porady i opinie :)

rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 10:04 | 04.11.2019

To przepięknie położona mieścina przy drodze wokół Zatoki Kotorskiej. Blisko do Kotoru, cudne widoki - chyba nawet z balkonu wybranego apartamentu. Ale musicie się liczyć z niezbyt fajnymi plażami i mętną wodą. To jednak zatoka.

My stacjonowaliśmy w Prcanj - po drugiej stronie. Równie piękne położenie, jedyna przewaga to z pewnością mniejszy ruch kołowy. Przez Orahovac prowadzi popularna droga wokół Boki.

Musicie zadać sobie pytanie - wolimy piękne codzienne widoki, czy ładniejszą plażę i lazurowe morze? My wybraliśmy opcję nr 1 i ...nie żałujemy:) Na plażę możemy pojechać co roku i wszędzie, np. w Chorwacji. Takie krajobrazy nie zdarzają się często.

Do poczytania o tym rejonie tu: jadziemlecim.wordpress.com/2018/04/03/czarnogora-wakacyjnie/.  Z plaż polecamy Plavi Horizonti - łatwy i szybki dojazd.

szymon11 dołączył
30.10.2019

szymon11 17:15 | 04.11.2019

W tamtym roku byłem w Sutomore, jednak przymusowo zatrzymaliśmy się również w mieście Tivat. Coś pięknego, polecam serdecznie. Jest właściwie niedaleko Kotoru, na mnie szczególnie zrobiły wrażenie piękne i ogromne jachty.

qra69 dołączył
02.11.2019

qra69 21:34 | 08.11.2019

zmieniłem rezerwację na miejscowość Donji Stoliv przy plaży Markov Rt Beach. Tivat, Kotor blisko, ładny apartament, super widoki :) czego chcieć więcej

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl