Forum dyskusyjne

Życzenia dla Admina

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

senia dołączył
20.06.2008

senia 10:59 | 13.04.2020

Szanowny Adminie/Adminko.
Nieustannie życzę, już nie świątecznie, wspaniałego wykorzystania wielu pożyczek wziętych za pomocą tego portalu, bo widzę, że nadal wiszą, wielu userow z wieloma kontami, bo jest ruch i wielu dalszych sukcesów w rozwoju tego portalu. Że szczerym pozdrowieniem.😁

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 13:41 | 13.04.2020

Jestem ciekaw czy też zniknie

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 14:02 | 13.04.2020

Senia. W temacie kondycji portalu na ten moment jest on taki, że dokładamy z własnych prywatnych kieszeni do serwerów. Rynek reklamy ale i ruchu na stronach w branży turystycznej załamał się.
Tak więc dziękujemy za życzenia i mamy nadzieje, ze przetrwamy...

GlobAdmin

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:15 | 13.04.2020

Skorzystam z okazji i zadam pytanie, może tym razem zaszczycisz mnie odpowiedzią? Skoro biznes przynosi straty, to dlaczego nie chcecie nic zmienić, poprawić? Przecież musicie widzieć, że jest coraz mniej aktywnych uczestników, nie mogę tego zrozumieć. Rozumiem natomiast, że generalnie większość portali pauperyzuje się, żeby nie zniechęcać coraz głupszych i leniwszych użytkowników, ale wam nawet to nie poprawia sytuacji.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 14:23 | 13.04.2020

Globtroter nigdy nie był biznesem i nie powstał jako biznes, ale z pasji.
Gdyby było inaczej dawno byłby zamknięty.
Zmiany wymagają inwestycji w technologię.
Nie mamy takich możliwości finansowych i czasowych (robienie tego samemu).

pozdrawiam

GlobAdmin

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:39 | 13.04.2020

Ok! ale ja nie mam na myśli przebudowy silnika, tylko pilnowania chociaż odrobiny porządku i działań sprzyjającym podniesieniu poziomu. A na to jest tylko jeden sposób bezkosztowy i dobrze o tym wiecie. Co to za pasja, która leży odłogiem i niszczeje?

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 14:44 | 13.04.2020

GlobAdmin wysłałem na priv wiadomość, ale mam wrażenie że chyba te wiadomości nie docierają bo jest cisza.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 14:49 | 13.04.2020

Jeśli o taki zakres chodzi to jest realny.
Jak pisaliśmy w związku z sytuacją nie mogliśmy się angażować w serwis w ostatnich tygodniach, jak byśmy chcieli.

pozdrawiam

GlobAdmin

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 14:57 | 13.04.2020

GlobAdmin wyślij mi swój numer telefonu zadzwonię ewentualnie masz mój na priv

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 15:05 | 13.04.2020

Tak dziś jest poczyszczone. Dzięki za info.

GA>

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 15:13 | 13.04.2020

Dlaczego zniknął mój wątek o forum "Layout forum" umieszczony w dziale "Uwagi do forum i serwisu? Co było w nim niezgodnego z poglądami GlobAdmina?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 15:19 | 13.04.2020

Sprawdzimy. Mieliśmy zmiany techniczne w moderacji forum i prawdopodobnie mamy jakieś błędy jeszcze.
pozdrawiam
GA>

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 16:09 | 13.04.2020

>Sprawdzimy. Mieliśmy zmiany techniczne w moderacji forum i prawdopodobnie mamy jakieś błędy jeszcze.
>pozdrawiam
>GA>

Nie zmiany techniczne a personalne.
Narzędzia moderatora zostały oddane w ręce osoby (osób) które kierują się względami osobistymi a nie merytorycznymi.
Przykładem tego jest selektywne wycięcie moich wypowiedzi w wątku "Kuchnia Azerbejdżanu i Dagestanu - prośba o informację", w którym wypowiadałem się merytorycznie wskazując linki do stron.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 17:14 | 13.04.2020

Poinformowalibyśmy o takiej zmianie. Rzeczywiście przygotowujemy takie narzędzia, ale jeszcze nie ruszyło. To raczej "Błąd" :-(
Zweryfikujemy to i damy znać.

pozdr

GA

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 13:26 | 14.04.2020

>Zweryfikujemy to i damy znać.

No i jak tam?

Proces weryfikacji zakończony?

Proszę o znak :)

A przy okazji - proszę o WYJAŚNIENIE, dlaczego zniknął wątek pt. "Zapraszam na kanal Youtube Tuptus Podrożnik". Czy powodem było to, że ja się tam wypowiedziałem?

IDENTYCZNY wątek (w sensie: zaproszenie na kanał podróżniczy), w którym nie brałem udziału to "Z Tourettem przez świat". Nie przeszkadza?

W sumie - smutne to wszystko.

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 16:53 | 13.04.2020

Byś się zdziwiła...

Dostałem ostatnio na priv wiadomość od takiego "moderatora".

Dać małpie brzytwę, ot co :(

W sumie - smutne.

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 16:08 | 15.04.2020

>Udało się wyjaśnić sprawę znikających postów?

Nie mam nowej wiedzy. Tych usuniętych wątków jest zapewne więcej, mi o wszystkich pamiętamy. Ale wczoraj pojawiła się prośba o wypełnienie ankiety, co uświadomiło mi, że poprzednia prośba tej osoby została wycięta. W archiwum znajdują się setki takich wątków - jakoś nie przeszkadzały. Moim zdaniem ostatnie działania moderatora są nieprofesjonalne, nacechowane osobistymi sympatiami/antypatiami.
Prawdę powiedziawszy, nie spodziewam się podjęcia właściwych kroków.przez GlobAdmina, w szczególności przywrócenia postów i wątków.
Smutne.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 15:27 | 16.04.2020

Witam,

Tak mamy pierwsze wnioski i podjęte działa techniczne, potrzebujemy jeszcze 2-3 dni na ich weryfikację.
Niemniej możesz podać informacje kto podawał się za Moderatora.

pozdrawiam

GlobAdmin

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 16:49 | 16.04.2020

>Tak mamy pierwsze wnioski i podjęte działa techniczne, potrzebujemy jeszcze 2-3 dni
>na ich weryfikację.
>Niemniej możesz podać informacje kto podawał się za Moderatora.

Poszło na priv.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl