/ / GRECJA > pierwszy wyjazd na Zakynthos Szukamy godnego polecenia hotelu Ktoś coś > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


pierwszy wyjazd na Zakynthos Szukamy godnego polecenia hotelu Ktoś coś

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

hermiona dołączył
25.01.2021

hermiona 04:50 | 25.01.2021

Witam. Wraz z chłopakiem chcemy się wybrać do Grecji na Zakynthos (ze względu na to, że koniecznie chcemy zobaczyć Zatokę Wraku) i popływać w tej błękitnej wodzie. To będzie nasz pierwszy wyjazd i nie wiemy zupełnie jaki hotel wybrać, na jaki się zaopatrywać. Wakacje kupimy w jakims biurze podróży ale raczej wolałabym już mniej więcej się orientowac jaki hotel wziąć pod uwagę.
Tak rozważałam nad hotelem Azure resort&spa w Tsilivi. Ale jak zobaczyłam nagranie prezentacji tego hotelu to jednak się rozmyśliłam bo ten hotel jest ładny tylko w wewnątrz a na zewnątrz nie ładnie, sam beton, dwa baseny i zwykle drzewa i trawa. Nawet palmy żadnej nie ma, poza tymi ładnymi zdjęciami nie przykuło to mojej uwagi. Aczkolwiek ten hotel cieszy się dobrymi opiniami.
Tak więc pytanie do was jaki byście polecili hotel z czystym sumieniem gdzie okolica jest piękna, są palmy, gdzieś blisko morze z fajną plażą, gdzie ogółem okolica jest ładna a nie jakieś , że tak powiem szare pole niczym nie odróżniające się od naszej np. Polski.
Najlepiej gdyby byl blisko sklepów barów. Na to chcemy zwrócić uwagę jak i również na jakość posiłków - bo bierzemy opcje all inclusive. Nie chcemy też hotelu w którym pod tym względem jest bieda. I żałują.
Tak jak wspominałam to będzie nasz pierwszy wyjazd do Grecji więc chcielibyśmy po prostu zobaczyć te piękne miejsca , piękne plaże z czystą wodą.
Zapraszam do dyskusji. Możecie się podzielić swoimi opiniami - za i przeciw. Również możecie dodać coś od siebie, jakieś wskazówki - mile widziane. To nam na pewno pomoże :)
Bo też nie chcemy wybrać hotelu, gdzie jedyną atrakcją jest basen i drzewa i okolica niezbyt ciekawa do zwiedzania. Nas interesują bardziej malownicze miejsca, gdzie co będziemy przechodzić przykładowo szli na plażę i mogli podziwiać. Aczkolwiek nie wykluczam hotelu który jest usytuowany nad samym morzem.
Czy w ogóle jest jakiś hotel godny polecenia spełniający moje wymogi gdzie łączy ze sobą (blisko) miasto Zakynthos, Tsilivi, Laganos?
I gdzie według was najlepiej jest się wybrać? Jak oceniacie? Zachęcam też do wypowiadania się jak oceniacie wybór swojego hotelu/ pobytu w nim i w okolicy w której się znajdowaliście. Bardzo chętnie się dowiem czego się spodziewać i na co zwrócić powinniśmy uwagę jadąc po raz pierwszy.
Bo patrząc po biurach podróży to różne są oferty a zdjęcia tez widokow "nie oddają"Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl