Forum dyskusyjne


GRECJA -COVID

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

Joanna1234 dołączył
14.05.2021

Joanna1234 08:58 | 14.05.2021

Witam, planuje w tym roku w sierpniu wakacje w Grecji. Chciałabym się dowiedzieć jakie są w chwili obecnej, w dobie COVID, warunki wjazdu do Grecji. Ja z mężem będziemy w pełni zaszczepieni, ale czy trzeba będzie to zaświadczenie o zaszczepieniu przetłumaczyć na j. Angielski? Czy ktoś wie jakie trzeba będzie wykonać testy dzieciom, PCR czy antygenowe? Te pierwsze kosztują ponad 500 zł. Proszę o wszystkie informacje od osób które są w Grecji lub dopiero co wróciły i znają obecna sytuacje.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl