/ / INDIE > Pociągi w Indiach 2023 > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne

Pociągi w Indiach 2023

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

leon15 dołączył
25.05.2014

leon15 21:47 | 07.01.2023

Hej wszystkim!
Wiecie może gdzie teraz rezerwować bilety na pociągi w Indiach?
Swego czasu robiłem to cleartrip.com i było świetnie, ale teraz jest info na stronie, że w naszym regionie jest on niedostępny. Podobnie makemytrip.
Wcześniej byłem w Indiach 2013/14 i 2015/16, wszystkie pociągi i loty wewnętrzne rezerwowałem na cleatrip. Teraz lecę w kwietniu.
Pozdrawiam

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 00:48 | 08.01.2023

>Hej wszystkim!
>Wiecie może gdzie teraz rezerwować bilety na pociągi w Indiach?

Problemem, jak wiadomo, jest posiadanie indyjskiego numeru komórki. W 2017 roku po utworzeniu konta na IRCTC korespondowałem w sprawie numeru komórki z care@irctc.co.in

Zawsze jest możliwość kupna biletu bez konta w IRCTC na stronie https://12go.asia/en

Więcej tu:
https://hippie-inheels.com/book-train-india-foreigner-without-indian-bank-card/

Teraz zdaje się powszechnie używana jest apka na smartfon - nie mam z nią doświadczenia.
https://play.google.com/store/apps/details?id=cris.org.in.prs.ima

leon15 dołączył
25.05.2014

leon15 11:17 | 08.01.2023

Namierzyłem stronę easymytrip.com, dosyć fajne miejsce do rezerwacji pociągów, lotów, hoteli itp. w Indiach. Udało mi się założyć konto, ale także nie ma możliwości zakupu biletu z mojej lokalizacji.
Także poddałem się w końcu i przeszedłem cały proces rejestracji i weryfikacji na oficjalnej stronie kolei indyjskich www.irctc.co.in. Rezerwuję pociągi, płacę polską kartą debetową i, póki co, daje radę, choć strona jest mało przyjazna, proces rezerwacji czasochłonny i wybór miejsc w pociągach wydaje się przypadkowy.
Ma ktoś podobne doświadczenia?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl