Forum dyskusyjne

mongolia 2010

kategoria podróże po świecie

Agucha dołączył
17.02.2008

Agucha 14:19 | 19.02.2010

Witam:) jestem na bardzo wstepnym etapie rozeznawania sie w mozliwosciach zorganizowania wypadu koleja transyberyjska do Mongolii ( powrot samolotem ). Na chwile obecna osób zainetersowanych - szt 2:) Poszukujemy jeszzcze 3-4. Tak aby taniej było wspólnie wynajac na miejscu jeepa z kierowcą. MIle widziane osoby z poczuciem humoru, dystansem, tolerancyjne i wytrzymałe na trudy podróży:) Termin poczatek lipca 2010, czas 3 tygodnie. Koszty na chwilę obecną mało znane, ale myłśę że około 3-4 tys. Oczywiscie mam nadzieje wpsólnie je zminimalizowac :)

jacektarzan dołączył
09.09.2007

jacektarzan 02:15 | 20.02.2010

Witam,my mamy juz wszystkozorganizowane,jedziemy na trek konny/min/.Zapraszamy,niestety to maj/bajeczna wiosna w stepie.Info:trekteam@vp.pl, www.trekteam.pl.Pozdro,jacek  505587736

marioj23 dołączył
21.02.2010

marioj23 20:50 | 21.02.2010

cześć również chcę pojechać do mongolii i może to być ceikawy pomysł aby połączyć siły. jest mnie 2 osoby. jeśli jeszcze jest to aktualne to proszę o kontakt mailowy; marioj23@wp.pl
i pogadamy o szczegółach

an3ladgam dołączył
21.02.2010

an3ladgam 21:34 | 21.02.2010

Witam, chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na ten temat. Mój mail: an3ladgam@gmail.com.Pozdrawiam

magidaa dołączył
21.11.2008

magidaa 22:54 | 10.05.2010

Czesc ;) Chetnie polaczylabym sily, rowniez planujemy (2 lub 3 osoby ) wyjazd koleja do Mongolii, a pozniej do Chin. Wczesniej 3 dni w Moskwie. Wyjazd okolo 10 lipca. Jezeli to aktualne, to prosilabym o kontakt : magidaa@op.pl

agulla dołączył
11.05.2010

agulla 10:33 | 11.05.2010

Witam serdecznie. Z miłą chęcią dowiem się czegoś więcej o planowanym wyjeżdzie do Mongolii. Mam doświadczenie w planowaniu takich podróży, podróżowałam już koleją transyberyjską. Szczegóły proszę na maila ajsosnowska@gmail.com

Agucha dołączył
17.02.2008

Agucha 15:57 | 11.05.2010

Witam,
no niestety podróż przeniosła się w inne rejony świata..
dziekuje za odpwiedzi, moze uda Wam się wspólnie połączyć siły

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl