Forum dyskusyjne
Mongolia
kategoria podróże po świecie
kraj Mongolia
niniq 00:16 | 24.02.2010
Witam :), razem z koleżanką planujemy w pierwszych dniach sierpnia przejazd koleją transsyberyjską do Ułan Bator i wynajęcie jeepa, po drodze chemy oczywiście zahaczyć o Bajkał.Przewidywany koszt podróży to 3-3,5tys zł, wyjazd planowany na cały sierpień.
Poszukujemy wesołych, otwartych osób, które również zauroczył mongolski step! Mieszkamy w Warszawie i jeżeli to możliwe, chętnie spotkamy się w sprawie wyjazdu :)
pozdrawiam
aneta
aneta.nm@gmail.com
Nairi 09:54 | 02.03.2010
Cześć,z grupą znajomych również na początku sierpnia udajemy się koleją Transsyb. do Ułan Bator a tam mamy już zarezerwowane terenówki ;)
do zobaczenia na gdzieś na stepie:)
jacektarzan 21:19 | 03.03.2010
Hej,my byliśmy z ekipą w zeszlym roku,polecamy!!!Moim zdaniem konie ciekawsze niż stare gaziki...jak co piszcie na trekteam@vp.pl,będzie pełna informacja, galeria na www.trekteam.pl pozdrówka,Jacenty
Podobne wątki podróże po świecie MONGOLIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.