Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Auto Stop Race- 30.04.2011 Wrocław > POLSKA


AutoStopRace AutoStopRace Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / - / patronat medialny / Auto Stop RacePonad 500 uczestników, trasa licząca 2000km, świetna zabawa, cenne nagrody, konkursy, mnóstwo wrażeń, a do tego niepowtarzalny klimat magicznej Barcelony! To wszystko podczas tegorocznej majówki, zapewni Ci udział w Auto Stop Race 2011 – studenckim wyścigu autostopem z Wrocławia do słonecznej stolicy Katalonii! Znajdź współtowarzysza podróży, zapisz się na stronie internetowej www.autostoprace.pl i 30 kwietnia staw się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Organizatorem ASR jest Klub Podróżników BIT. iNos vemos en Barcelona!

30 kwietnia 2011, kampus Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ponad 500 pozytywnie zakręconych młodych ludzi i wszyscy odliczający ostatnie chwile do startu Auto Stop Race 2011. Już niebawem rusza kolejna odsłona jednego z najbardziej oczekiwanych projektów studenckich! W tym roku uczestnicy będą się ścigać na trasie Wrocław-Barcelona. Przed nimi droga licząca 2000km, świetna zabawa, cenne nagrody, konkursy, mnóstwo wrażeń i gorący klimat niezwykłej stolicy Katalonii, a wszystko oparte na 2 prostych zasadach: uczestnicy przemieszczają się wyłącznie autostopem i wygrywa najszybszy z nich!

Auto Stop Race jest organizowany przez studentów działających w Klubie Podróżników BIT przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Do tej pory odbyły się już 2 edycje tego niepowtarzalnego wyścigu, w których łącznie udział wzięło prawie 600 młodych ludzi z całej Polski.

W tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się ponad 500 uczestników i wierzą, że projekt po raz kolejny zakończy się ogromnym sukcesem. Dołożą też wszelkich starań, aby każdy uczestnik zapamiętał swój start w ASR do końca życia i wrócił z bagażem niezapomnianych wspomnień.

W wyścigu może wziąć udział każdy student/ka, który ma ochotę przeżyć niesamowitą przygodę. Wystarczy znaleźć współtowarzysza podróży, zapisać się na stronie internetowej i stawić na starcie 30 kwietnia! Zapisy dwuosobowych teamów odbędą się online na początku kwietnia, a już teraz odwiedzając stronę www.autostoprace.pl i zapisując się do newslettera, można być informowanym na bieżąco o wszelkich rzeczach związanych z ASR.

Zastopuj majówkę razem z nami! Do zobaczenia!

Zdjęcia

POLSKA / - / patronat medialny / Auto Stop RacePOLSKA / - / patronat medialny / Auto Stop Race

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl