Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Rajd Autostopowiczów Politechniki Śląskiej > MACEDONIA


Bartosz_szymanski Bartosz_szymanski Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie MACEDONIA / Zachodnia Macedonia / Jezioro Ochrydzkie / Rajd Autostopowiczów Politechniki ŚląskiejJak co roku Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej organizuje nietypowy wyścig. Polega na jak najszybszym dotarciu z Gliwic do Macedonii (autostopem oczywiście). Poniżej szerszy opis rajdu "PoliMACEDONIA na stopa":

Jedziemy już czwarty raz. Wcześniej jechaliśmy do Budapesztu, Triestu oraz Splitu. W tym roku wybrano miejsce zapomniane (albo i wcale nieodkryte) - Macedonię. Za metę rajdu obraliśmy konkretnie Jezioro Ochrydzkie. Jak wyglądają szczegóły rajdu? Otóż od początku. Na rajd należy się zapisać. Jeśli uda nam się to zrobić przed dwunastym kwietnia i ilość miejsc nie zostanie wykorzystana, możemy startować. Uczestnikiem może stać się każdy, niezależnie od narodowości, czy statusu studenta - może go mieć lub nie. Startujemy w sobotę przed Majówką (27.05.13.) w godzinach rannych. Po odbiorze pakietu startowego (map, koszulek i innych gadżetów) ruszamy! Musimy się spieszyć, żeby zająć dobrą "miejscówkę" na drodze. Będzie nas w końcu dwieście osób, więc "okazję" złapie szybciej ten, kto najlepiej się ustawi (albo lepiej wygląda). I tak sukcesywnie przemieszczamy się do Macedonii autostopem (pokazując język z samochodu kolegom, którzy stoją na poboczu). Co robimy jak dojedziemy? Smażymy pstrągi z Rzeki Drin, pływamy w Jeziorze Ochrydzkim i pijemy rakiję. Podobno niektórzy zwiedzają. Jakie nagrody? A czy to ważne...?

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie: studenci.polsl.pl/nastopa oraz fanpage'u: http://www.facebook.com/pages/Rajd-autostopowicz%C3%B3w-Politechniki-%C5%9Al%C4%85skiej/353527129470

Zdjęcia

MACEDONIA / Zachodnia Macedonia / Jezioro Ochrydzkie / Rajd Autostopowiczów Politechniki Śląskiej

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl