Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Nad morzem Tyrreńskim > WłOCHY


longin1974 longin1974 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie WłOCHY / Lazio / Terracina / Nad morzem Tyrreńskim Kwiecień powitał nas we Włoszech szerokim uśmiechem słońca. W porównaniu do polskiej wiosny, ta włoska zdawała się być wymarzonym czasem

Pierwszy dzień po podróży, oprócz zwiedzania Gaety, połączony był z plażowaniem i korzystaniem z uroków morza Tyrreńskiego. Widoki okolic Terraciny były niesamowite. Widoczne w dali wysepki sprawiały, że już od samego początku człowiek przenosił się w klimat pewnej nowości i świeżości. Po ciężkim czasie pracy w Polsce była to cudowna nagroda.
Zawsze marzyłem o wizycie we Włoszech o tej porze roku. Świeża zieleń,nie spalona jeszcze słońcem, temperatury przyjemne, a nie dobijający upał, woda o temperaturze ciepłego Bałtyku, a nie tylko słona gorąca zupa, sprawiały, że na ten czas przez chwilę zatrzymany w pamięci i zachwycie stał się namiastką raju, już tutaj na ziemi.

Zachęcam do odwiedzenia Włoch w czasie długiego majowego weekendu. Przy dobrej organizacji czasu i podróży może to być cudowny 9 dniowy urlop.

Zdjęcia

WłOCHY / Lazio / Terracina / Nad morzem Tyrreńskim WłOCHY / Lazio / Terracina / Nad morzem TyrreńskimWłOCHY / Lazio / Terracina / Nad morzem TyrreńskimWłOCHY / Lazio / Terracina / Nad morzem TyrreńskimWłOCHY / Lazio / Terracina / Nad morzem Tyrreńskim

Dodane komentarze

[konto usuniete] dołączył
29.09.2013

[konto usuniete] 2013-10-02 21:48:33

Fascynacja Wlochami widoczna w twoich pieknych fotografiach , bo i obiekty sa wspaniale. Podzielam twoj zachwyt.

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl