Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

10. SLOT Fest KalejdoSLOT - patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / 10. SLOT Fest KalejdoSLOT - patronat medialny Globtroter.plJuż wkrótce, bo w dniach 26 – 27 października 2013 r. w Krakowie w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15) odbędzie się 10. SLOT Fest KalejdoSLOT!

CZAS: 26 – 27 października 2013 r.
MIEJSCE: Kraków || Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15)
BILETY:W dniach Festu: karnet 30 zł , 1 dzieo 20 zł (w przedsprzedaży od 5 października, karnet za 25 zł do nabycia w SCKM oraz w Klubie Mezcal).
INFO: krakow.slot.art.pl || facebook.com/slot.fest.krakow


10. edycja SLOT Festu to mozaika spotkać z wieloma formami rozrywki i różnorodnymi kulturami. Będziemy wspólnie przemierzać szlaki podróżnicze, na które od dawna mieliśmy ochotę wkroczyć, kierując się nie tylko azymutem na Wschód. Obok stałych punktów znanych z naszej pięcioletniej Festowej przygody jak: slajdowiska, warsztaty, wykłady, przestrzeń gier, czajownia, sloTV czy kino, KalejdoSLOT zaprezentuje całkiem nowe wcielenie w postaci strefy miejskiej i laboratorium doświadczeń.


Zapraszamy do obejrzenia materiału video promującego SLOT!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RviLc2Kov-s

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / 10. SLOT Fest KalejdoSLOT - patronat medialny Globtroter.pl

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl