Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

MOTOVBLOG 2014 – wszystko, co chcielibyście przeżyć! > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklistyZaśnieżone szczyty, wąskie zakręty, zmienna pogoda, niesamowici ludzie to wszystko znajdziecie w wideo dziennikach Wiktora Kammera, krakowskiego motocyklisty, który postanowił przemierzyć 15 państw Europy, pokonując 11 000 km w 25 dni.

Projekt na celu popularyzację bezpiecznej turystyki motocyklowej w Polsce i Europie. Zaskakujący wydaje się fakt, że całą podróż Wiktor zarejestrował sam, dzięki 4 kamerom GoPro, które miał zamontowane na stałe w motocyklu.

Zdjęcia: ---, ---, MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty, POLSKA
---, ---, MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty, POLSKAPodróż została podzielona na dwa etapy, najpierw Czechy, Austria, Włochy, Francja. Potem: Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Albania, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Węgry, Austria, Czechy i Polska.
Podróżując przez wybrane kraje Wiktor obalał stereotypy dotyczące danego regionu. Pokazywał, że Francuzi to miły i otwarty naród, który doskonale posługuje się językiem angielskim, że Rumunia czy Albania nie zasługują na gorsze traktowanie, że można odnaleźć w nich miejsca pełne uroku i nie odstają od zachodniej części Europy.
Podczas swojej wyprawy niejednokrotnie spotykał ludzi, którzy chętnie pomagali mu w odnalezieniu właściwej drogi,
pomagali w naprawach, podpowiadali, gdzie i co warto zobaczyć, a także proponowali nocleg.

Zdjęcia: ---, ---, MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty, POLSKA
---, ---, MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty, POLSKASamotna wyprawa trwająca 25 dni, pozwoliła mu całkowicie oderwać się od zgiełku dnia codziennego i zapomnieć o wszystkim, całkowicie się zrelaksować. A ciągła rejestracja wyprawy, dzięki czterem kamerom GoPro pozwoliła stworzyć niezwykłą serię odcinków podróżniczych.
Podróż Wiktora będzie można oglądać już od 7 września na antenie TVP Kraków oraz na stronie internetowej www.motovblog.pl.

Zdjęcia: ---, ---, MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty, POLSKA
---, ---, MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty, POLSKAGłównymi patronatami medialnymi wyprawy są TVP Kraków, miesięcznik „Świat Motocykli” oraz Magazyn „Podróże”. W szerokiej grupie mediów wspierających są: forum.motocyklistow.pl, BMW Klub Polska, Motogen.pl, Mototour.pl, 4riders.pl, Motocyklizm.pl a także Miesięcznik Poznaj Świat, Globtroter.pl i etraveler.pl Partnerami wyprawy są firmy Grupa Freeway wyłączny dystrybutor GOPRO w Polsce, Serwis Motocyklowy Bravados.pl oraz Agencja Filmowa CBC Film Productions Sponsorem wyprawy jest Agencja Reklamowa Lasocky sp. z o.o.
www.motovblog.pl
www.facebook.com/MOTOVBLOG


Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklistyPOLSKA / --- / --- / MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklistyPOLSKA / --- / --- / MOTOVBLOG 2014 – Polska i Europa okiem motocyklisty

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl