Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Po plaży, od Niemiec do Rosji > POLSKA


Rodzinne-podróże Rodzinne-podróże Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / wybrzeże / wybrzeże / rodzinne-podrozeOstatnie przygotowania do wyprawy

W tym roku nasza wyprawa rowerowa to: „Po plaży, od Niemiec do Rosji”.
Przygotowania do wyprawy w pełni. Przygotowujemy się do niej już od kilkunastu miesięcy. Ten wyjazd rozpoczyna nasze podróże „ROWEREM NA RATY”. Ze względu na pracę i możliwości urlopowe wyprawy nie mogą być zbyt długie.
Na stosie zaczynają się piętrzyć rzeczy do zabrania: śpiwory, namioty, maty, rowerówki, przybory kuchenne. Coraz więcej tego. Co dwa – trzy dni kurier przywozi kolejne zakupy, dziś przyjechały kartusze do kuchenki. Czekamy jeszcze na patelnię za składaną rączką.
Właśnie przyjechał pierwszy zestaw sakw Crosso, których wypożyczenie wygraliśmy w konkursie „SAKWA W PODRÓŻY”. Na czas podróży firma Crosso użyczyła nam dwa komplety (przód, tył, worek + bagażniki). Na razie jeszcze nie mam pomysłu, jak to wszystko spakować. Rozpoczyna się wyższa logistyka, jak rozmieścić, żeby równo obciążyć sakwy. Na razie przymiarki.
Połączenie już sprawdzone – wyjeżdżamy z Poznania PKP bezpośrednio do Świnoujścia w piątek (04.07.14) przed 9 rano. Na miejscu podjedziemy do granicy polsko-niemieckiej i rozpoczynamy naszą wyprawę na wschód, jak najbliżej morza. Szum i morska bryza będą dodawały sił przy pokonywaniu kolejnych kilometrów.
W naszych planach jest zobaczenie wszystkich latarni morskich naszego wybrzeża. Chcemy sprawdzić siebie podczas pokonywania takiego dystansu i zobaczyć kolejny kawałek Polski. Bardzo ważna w tym przedsięwzięciu jest również nasza miłość do rowerów i podróży wszelkich, tak rowerowych jak i pieszych. Innym ważnym aspektem, który nas motywuje i prowadzi ku celu jest nasza rodzinna tradycja rowerowa. Nestorka Rodu od lat jeździ rokrocznie na duże wyprawy rowerowe (czytaj więcej na www.rodzinne-podroze.pl) i zaraża nas swoim entuzjazmem. Lubimy los wagabundów.

Zdjęcia

POLSKA / wybrzeże / wybrzeże / rodzinne-podroze

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl