Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Pisane słońcem" Maciek Roszkowski > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Jeśli podróż jest dla Was nie tylko wędrówką w nieznane, odkrywaniem nowym miejsc, ale przede wszystkim poznawaniem nowych ludzi i głębi własnego umysłu, to koniecznie przeczytajcie tę książkę!

Jeśli, podobnie jak Maciek Roszkowski, zadajcie sobie pytania z serii "dlaczego?" to nie przejdziecie wobec tej książki obojętnie!

Zdjęcia: ---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKA
---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKAPytania: Jeśli można dotrzeć lądem z Polski do Malezji, to właściwie dlaczego by tego nie zrobić? Jeśli człowiek spotkany w drodze zachowuje się dziwnie, to dlaczego by nie spróbować go zrozumieć? Jeśli oferuje gościnę, to dlaczego by z niej nie skorzystać? Jeśli można wyruszyć na pustynię, aby w samotności medytować, to dlaczego by tego nie zrobić? były z pewnością siłą napędowa do podróży autora "Pisane słońcem".

Zdjęcia: ---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKA
---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKAMaciej Roszkowski przez prawie dwa lata wędrował po Azji. Jego wspomnienia, relacje z podróży i reportaże to wyszukana kolekcja osobistych refleksji, wrażeń, momentów szczęścia i zdziwienia. Ta książka uświadamia, że warto odrzucić stereotypy, że opłaca się jechać w nieznane bez gotowych scenariuszy, bo tylko wtedy spotka nas nagroda: poznanie nieznanego. W środku i na zewnątrz siebie.

Zdjęcia: ---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKA
---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKATym z Was, którzy wyruszyli już w podróż w głąb siebie książka Maćka wyjątkowo przypadnie do serca! Znajdziecie ciekawe refleksje, głębokie przemyślenia, nieraz zdarzy się Wam pomyśleć, że czujecie podobnie ...

Zdjęcia: ---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKA
---, ---, "Pisane słońcem" Maciek Roszkowski, POLSKA„Pisane słońcem” to wspaniała świadoma podróż przez Kurdystan, Iran, Indie, Tajlandię, Malezję, Laos, Chiny, Tajwan, Koreę, Japonię, Kirgistan i Kazachstan. Podróż pod prąd uprzedzeniom i fałszywym wyobrażeniom.


O autorze:
Maciej Roszkowski, urodzony w 1983 roku, jest zapalonym podróżnikiem po Azji. Przemierzył ten niezwykle różnorodny kontynent wzdłuż i wszerz. Gubił kierunki, wędrował w mroczne lub pełne blasku zakamarki, przysłuchiwał się tysiącom rozmów, sam też prowadził tajemnicze dysputy. Wie, jak to się stało, że japońskie koguty uratowały świat przed ciemnością, gdzie Śiwa tańczy, gdzie mieszkają duchy i w jakim miejscu chciałby umrzeć. W stukoczących wagonach kolejowych, słuchając szumu ogromnego oceanu, wśród rechotu tropikalnych żab, czy wpośród buzującej, olbrzymiej azjatyckiej metropolii spisywał swoje doświadczenia.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

maciekroszkowski dołączył
30.06.2014

maciekroszkowski 2014-09-13 10:50:40

Książkę można dostać w wielu miejscach np. w Empiku, Merlinie, Matrasie. Można też ją zamówić bezpośredniu u mnie - autora. Proszę wtedy pisać na e-mail maciekroszkowski01@gmail.com

Miłej lektury :)

magdalenja dołączył
30.06.2013

magdalenja 2014-08-27 14:14:57

Gdzie można kupić tę książkę? Jestem bardzo zainteresowana. Wybieramy się po raz czwarty do Azji i byłby to świetny prezent urodzinowy dla męża :)

magdalenja dołączył
30.06.2013

magdalenja 2014-08-27 13:52:23

Gdzie można kupić tę książkę? Jestem bardzo zainteresowana. Wybieramy się po raz czwarty do Azji i byłby to świetny prezent urodzinowy dla męża :)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 2014-07-02 09:27:46

"czyżby nie było chętnych na książkę? ;-) Wciąż czekamy na śmiałka :-)"

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 2014-06-30 16:55:32

Globtroterki i Globtroterzy :-) Osoba, która przekona nas w komentarzu że właśnie do niej powinna trafić książka Maćka Roszkowskiego, otrzyma ją jeszcze w tym tygodniu :-) Próbujcie!

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl