Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

17.04.2015 Spotkanie z pasją: "Okiełznana dzikość Australii" > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Spotkanie z pasją: Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński \Australia oczarowuje! Ogromne przestrzenie, dzikie krajobrazy, przedziwne zwierzęta, które można spotkać tylko tam, ciekawa kultura. Zapraszamy na spotkanie z różnorodnością tego niezwykłego kontynentu!

SPOTKANIE Z PASJĄ:
Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński "Okiełznana dzikość Australii"


Zdjęcia: ---, ---, Spotkanie z pasją: Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński , POLSKA
---, ---, Spotkanie z pasją: Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński \, POLSKAAustralia oczarowuje! Ogromne przestrzenie, dzikie krajobrazy, przedziwne zwierzęta, które można spotkać tylko tam, ciekawa kultura, a do tego chyba najbardziej wyluzowani ludzie na świecie. W Australii można poczuć prawdziwą swobodę przemierzając samemu pustynię albo doświadczyć bliskości natury obserwując na wolności wieloryby, wielbłądy, koale, kangury, a nawet dziobaki. To wszystko powoduje, że Australia robi niesamowite wrażenie już od pierwszego dnia. Co ciekawe, im dłużej się tam przebywa, tym bardziej chce się ją poznać z bliska i okiełznać jej dzikość. Zapraszamy na spotkanie z różnorodnością tego niezwykłego kontynentu.

Marta i Łukasz w życiu i w podróżach ciągle szukają okazji do poznania i przeżycia czegoś nowego. Przez 10 lat wspólnych podróży odwiedzili ponad 40 krajów, a ich największa jak dotąd przygoda to 11-miesięczna podróż dookoła świata zorganizowana na własną rękę, którą opisują na blogu www.swiatzbliska.pl. Jednym z etapów tej wyprawy była Australia, którą przez trzy miesiące przemierzali kilkunastoletnim Fordem Falconem.


17 kwietnia (piątek), godz. 19:00
Miejsce: Sala Koncertowa Bemowskiego Centum Kultury, wstęp wolny

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Spotkanie z pasją: Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński \

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl