Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

24-26.04.2015 NAVIGATOR FESTIVAL - trzydniowe święto podróżników! > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / NAVIGATOR FESTIVALJuż za dziesięć dni w Nowohuckim Centrum Kultuy rusza NAVIGATOR FESTIVAL - trzydniowe święto podróżników. Zaczynamy odliczanie!

24-26 kwietnia 2015, Kraków

Pokazy, warsztaty, filmy, spotkania, wystawy, targi, konkurs OPEN – to tylko niektóre atrakcje jednego z największych w Polsce przeglądów globtroterskich dokonań ostatniego roku… i nie tylko.

Navigator to wydarzenie gromadzące ludzi, dla których podróżowanie, odkrywanie najdziwniejszych zakątków świata i poznawanie nowych kultur stanowi pasję życia. To wielobarwna – multimedialna podróż inspirowana osobistymi doświadczeniami podróżników, dla których przekraczanie granic geograficznych, mentalnych i kulturowych stanowi ciągłe wyzwanie.

Festiwal dedykujemy zarówno doświadczonym globtroterom, jak i wszystkim osobom, które są zainteresowane tematyką podróżniczą i chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze światem.

Navigator to również niepowtarzalna atmosfera, którą współtworzą widzowie i zaproszeni przez nas goście, a wśród nich - Leszek Cichy, Krzysztof Wielicki, Jerzy Cera, Ryszard Pawłowski, Tomasz Michniewicz, Marian Krzywda i Piotr Dolnicki.

Festiwal to także wymiana doświadczeń globtroterów i nieprzewidziane spotkania, w klimacie który sprzyja rodzeniu się nowych projektów i planów eksploracji najodleglejszych zakątków naszej planety.

Na wszystkie wydarzenia festiwalu wstęp wolny!


Zdjęcia: ---, ---, NAVIGATOR FESTIVAL, POLSKA
---, ---, NAVIGATOR FESTIVAL, POLSKASzczegółowy program na www.navigatorfestival.pl

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / NAVIGATOR FESTIVAL

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl