Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Taxi > TANZANIA


piotr2121 piotr2121 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie TANZANIA / Dar Salam / Dar / TaxiObecnie jestem w Tanzanii i wracam z Dar Salam.

Obecnie jestem w Tanzanii i wracam z Dar Salam. Piszę to aby ustrzec was przed podobnymi sytuacjami. Dziś zaczepił mnie koleś wysiadając z portu ( WRACAŁEM z zanzibaru) na ulicy proponując mi transport na dworzec autobusowy. Jak wiadomo dworce są spory kawałek od miasta tak więc zostaje transport dala dala, taxi, przyjaciel jeśli takowego mamy i prywatny przewoźnik. Ja się zgodziłem i pojechałem z tymi 2 facetami. Droga mijała bardzo w miłej atmosferze gatka szmatka , a skąd, dokąd i po co i tak dalej a tu w trakcie dosiadł się jeszcze jeden kolega , który to jedzie w tym samym kierunku. Do tej pory nic nie było niepokojącego, gdyż tego typu praktyki są dość często praktykowane w prywatnych przewoźnikach. Kierowca jechał cały czas w dobrym kierunku w stronę dworca. I już nie opodal dworca jakieś 2 km, skręcił w osiedle, gdzie mnie napadnięto, pobito, próbowano obrabować. Walka w tym aucie trwała co najmniej z 10 min lub więcej, drapiąc, kopiąc, bijać mnie po głowie i twarzy pięściami, wykręcając mi, moje przyrodzenia abym uspokoił się!!krew, siniaki, guzy...na szczęście to tyle na zdrowiu a bagaż mam cały. Nie piszę tego aby się pochwalić, tylko jako przestrogę przed TANIMI TAXI...

KORZYSTAJCIE TYLKO Z LICENCJONOWANYCH TAKSÓWEK!!!

mnie się udało!!!

Zdjęcia

TANZANIA / Dar Salam / Dar / Taxi

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl