Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Kalifornia Arizona Nevada road trip > USA


lovelajf.pl lovelajf.pl Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie USA / Kalifornia Arizona Nevada / Kalifornia Arizona Nevada / Kalifornia road trip
Kalifornia Arizona Nevada #roadtrip #USA

Przejechaliśmy samochodem ponad 4 000 km, odwiedziliśmy 3 stany – Kalifornia Arizona Nevada – i około 20 miast. Trasa naszego road trip przebiegała następująco (wymieniam wyłącznie większe miasta):

=>San Francisco, Palo Alto, Santa Cruiz, Montrei. Możesz przeczytać o tej części podróży TUTAJ.

Santa Maria, Isla Vista, Santa Barbara, Malibu

=> Los Angeles,=> Santa Monica, San Diego, Wielki Kanion, Flagstaff,

=> Las Vegas, => Dolina śmierci, Park Yosemite i powrót do San Francisco.
Łącznie przejechaliśmy przez trzy stany USA -> Kalifornia Arizona Nevada

Podczas road tripu po Kalifornii nawiązaliśmy same pozytywne relacje. Poznaliśmy ludzi z całego świata i każdy dopingował naszej podróży. Nikt nas nie chciał okraść, nie życzył nam źle. To wszystko w 3 tygodnie, kwietnia 2015 roku.
Wpis, który czytasz powinien zawierać podsumowanie naszej wyprawy. Najfajniejsze momenty, najniebezpieczniejsze sytuacje i rzeczy które nas zaskoczyły.

Wymyśliliśmy, że zamiast opisywać to wszystko w tekście nagramy filmik w którym o tym wszystkim Wam opowiemy. Usiedliśmy na kanapie, włączyliśmy aparat i zaczęliśmy mówić co nam ślina na język przyniosła. Fajny merytoryczny materiał, pomyśleliśmy!

Po około 15 minutach słowotoku przed kamerą okazało się, że aparat nagrał tylko pierwsze 30 sekund naszego wywodu a później się rozładował… (Mam nieodparte wrażenie, że ten wyjazd sprawdza moją cierpliwość).

Mieliśmy dwa wyjścia. Olać sprawę albo spróbować nagrać wszystko jeszcze raz. Jesteśmy uparci więc po kilku wdechach i żartach z samych siebie zabraliśmy się za nagrywanie filmiku tym razem przed kamerką. Nie było łatwo powtórzyć wszystkiego co mówiliśmy poprzednio. Aktorzy mieli coraz mniej entuzjazmu a materiał stawał się coraz bardziej nudny. Po kilku próbach, przestaliśmy traktować to tak poważnie i zaczęliśmy się tym bawić i żartować. Oddaje w Wasze ręce materiał, który miał być podsumowaniem najwspanialszych wakacji w naszym życiu. Mamy nadzieję, że uśmiechniecie się do monitora oglądając go.

Enjoy :) https://www.youtube.com/watch?v=9eP6txK1IA4

Więcej o naszej podróży możesz przeczytać tutaj: http://lovelajf.pl/category/podroze/ameryka-polnocna/Cały wpis znajduje się tutaj:
http://lovelajf.pl/kalifornia-arizona-nevada/

Zdjęcia

USA / Kalifornia Arizona Nevada / Kalifornia Arizona Nevada / Kalifornia road trip

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl