Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:POLINEZJA FRANCUSKA

Liczba wyszukanych artykułów: 1

POLINEZJA FRANCUSKA / Raiatea / BORA BORA / Polinezja 2017
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1595

GLOBTOURIST Na przełomie lutego i marca tego roku, w okresie, gdy w Europie pogoda zazwyczaj nas nie rozpieszcza, postanowiliśmy wyruszyć w kierunku południowej części Oceanu Spokojnego, aby odwiedzić bajkową Polinezję Francuską. Niezliczona ilość wysp i wysepek ma łączną powierzchnię jedynie czterech tysięcy kilometrów kwadratowych, jednak cały archipelag zajmuje na oceanie ponad dwa i pół miliona kilometrów kwadratowych. W czasie kilkunastodniowej wyprawy, organizowanej przez firmę Globtourist odwiedziliśmy tylko kilka najpopularniejszych wysp. Aby dotrzeć na przysłowiowy drugi koniec świata, trzeba spędzić w samolotach kilkadziesiąt godzin. Miejscem rozpoczęcia naszej egzotycznej przygody jest wyspa Raiatea.

zdjęcia, linki

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2614, Łączna liczba odwiedzin: 10293384Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl