Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Wakacyjny plan podróży z Nawigacją Orange > POLSKA


Globtroter.pl Globtroter.pl Dodaj do: wykop.pl
artykuły partnerskie

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Nawigacja OrangeSzukasz najlepszej nawigacji samochodowej na telefon? Zależy Ci, żeby wakacyjne podróże przebiegały sprawnie – bez stresu, stania w korkach i innych nieprzyjemnych niespodzianek? Wypróbuj Nawigację Orange za darmo przez 30 dni. Zawsze aktualne mapy, bogata baza POI i miejsc parkingowych oraz informacje w czasie rzeczywistym o sytuacji na drogach, w tym fotoradarach i kontrolach, to tylko niektóre zalety tego rozwiązania.

Najlepsza nawigacja samochodowa na telefon z informacją o korkach i aktualnymi mapami?

Dobra nawigacja GPS do samochodu powinna zawierać jak najbardziej aktualne dane i dodatkowo zbierać informacje o sytuacji na drodze w czasie rzeczywistym. Właśnie tak działa aplikacja Nawigacja Orange dostępna dla Klientów operatora (sprawdź: https://www.orange.pl/lp/nawigacja-orange).

Dane w aplikacji są aktualizowane nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Pochodzą nie tylko z oficjalnych źródeł, lecz także z systemu antyradarowego i profesjonalnego monitoringu floty oraz od użytkowników wszystkich nawigacji samochodowych, które działają na bazie rozwiązań NaviExpert. Dzięki tak bogatym informacjom oraz specjalnym algorytmom uwzględniającym prędkości aut aplikacja świetnie podpowiada trasy, które pozwolą Ci ominąć korki, wypadki i inne utrudnienia na drodze.

Nawigacja GPS do samochodu, dzięki której unikniesz mandatów i szybko znajdziesz parking

Z nawigacją samochodową od Orange nie musisz się śpieszyć, bo zawsze wiesz, jaka droga najszybciej zaprowadzi Cię do celu i kiedy do niego dotrzesz. Jeśli jednak zdarzy Ci się przekroczyć prędkość, aplikacja nie tylko poinformuje Cię o tym, ale też ostrzeże o fotoradarach i kontrolach drogowych na trasie.

Usługa korzysta również z bardzo bogatej bazy punktów POI, więc sprawnie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W szczególności nawigacja do samochodu od operatora świetnie pomaga zaparkować, pokazując rozkład najbliższych miejsc postojowych.

Dodatkowe zalety usługi Orange Nawigacja

Nawigacja Orange to także szereg dodatkowych funkcji i korzyści, takich jak:
asystent pasa ruchu, który podpowiada, gdy konieczna jest jego zmiana;
zoptymalizowane trasy wielopunktowe, czyli jeszcze bardziej efektywne planowanie wieloetapowych podróżny;
tryb HUD do jazdy w nocy – możliwość pokazania trasy i innych kluczowych informacji na przedniej szybie samochodu przez wyświetlacz przezierny;
możliwość nagrania i odtwarzania powiadomień/ostrzeżeń głosem bliskiej osoby.

Jak skorzystać z Nawigacji Orange i ile to kosztuje?

Żeby skorzystać z rozwiązania operatora, wystarczy pobrać na telefon aplikację Nawigacja Orange z Google Play lub App Store. Następnie włączasz cyklicznie odnawiany abonament, z którego w każdej chwili możesz zrezygnować.
Przez pierwsze 30 dni korzystasz z usługi za darmo, a za każdy kolejny miesiąc płacisz 12,99 zł. Jeśli wybierasz się za granicę, przydadzą Ci się także Mapy Europy, które są dodatkowo płatne (11,99 zł na 30 dni).

Nawigacja GPS a transmisja danych

Usługa Orange to nawigacja z bezpłatną transmisją danych na terenie Polski. Gdy korzystasz z aplikacji, nie zmniejsza się więc Twój limit transferu danych na telefonie. Chyba że używasz jej w roamingu, czyli za granicą.

Nawet wtedy potrzebujesz tylko około 300 kB na 100 km. Możesz też pobrać informacje o trasie na zapas, gdy jeszcze jesteś w kraju, co jeszcze zmniejszy zużycie danych. Żeby jednak aplikacja mogła pokazać Twoją pozycję na mapie i aktualne wskazówki, nawigacja potrzebuje GPS-u oraz dostępu do internetu.


Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Nawigacja Orange

Dodane komentarze

Arek Dr.. dołączył
30.08.2021

Arek Dr.. 2021-08-30 08:51:43

Nie wiem po co korzystać z tej płatnej nawigacji jak jest Google Maps, która oferuje prawie to samo i to za darmo?

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl