Forum dyskusyjne


wniosek wizowy

kategoria podróże po ¶wiecie

rubekolo doł±czył
30.07.2007

rubekolo 19:54 | 14.08.2007

Ten wniosek wizowy jest juz nieaktualny. Wlasnie wrocilem z amb mongolskiej, nie przyjeli tego z linku, ale dali mi inny, wiecej pytan(czas pobytu, rodzaj wizy,data przybycia,data wybycia,organizacja/osoba zapraszajaca)

zgło¶ do moderacji


shandril doł±czył
12.03.2007

shandril 17:00 | 12.03.2007

polecam ¶ci±gn±ć wniosek ze strony http://transsib.com.pl/wnioski_wizowe.html
nie powinno być problemów, sam korzystałem. pozdrawiam.


zgłoszone do moderacji


kopernoker doł±czył
24.04.2005

kopernoker 17:30 | 24.05.2006

witam mam problem z wydrukowaniem wniosku wizowego do Mongolii. Znalazłem taki w sieci ale jak go otwieram to po prawej stronie wyskakuj± jakie¶ szlaczki które pismem mongolskim na peewno nie s±. Zainstalowanie mongolskiej czcionki też nie pomogło. co mam zrobić żeby to wydrukować poprawnie?

zgło¶ do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl