/ / CHINY > Wiza do Chin > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Wiza do Chin

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

[fb] Łukasz Amerek dołączył
18.10.2016

[fb] Łukasz Amerek 22:04 | 18.10.2016

Witam
Czy ktoś moze wyrabiał wize do chin w którymś z Azjatyckich krajów np. bangkok, hanoi czy hong kong, i mógłby coś wiecej o tym napisać,
Z góry Dziekuje!


gastropoda dołączył
19.05.2011

gastropoda 22:30 | 18.10.2016

Hongkong kilka lat temu. Jest mnóstwo biur oferujących załatwienie wizy w bardzo różnych cenach, zależących od długości wizy, ilości przekroczeń granicy oraz długości oczekiwania. Trzeba dobrze się rozejrzeć, bo cena za taką samą wizę różni się znacznie zależnie od biura. Za trzymiesięczną jednokrotnego przekroczenia zapłaciłem 450 HD czekając 5 dni. Zostawia się paszport w biurze i po kilku dniach odbiera i uiszcza opłatę. O ile dobrze sobie przypominam to najdroższe były w jakimś biurze na lotnisku - miesięczna z jednodniowym okresem oczekiwania 1400 HD... pozdrawiam


brygidamroz dołączył
05.07.2019

brygidamroz 11:01 | 05.07.2019

Ja wyrabiałam przez biuro podróży. W sumie ono powinno pomóc Ci z każdym pytaniem. Korzystałam z Konsorcjum - może tam spróbuj



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl