Forum dyskusyjne


Grudzień 2006 Namibia - szukam ludzi

kategoria podróże po świecie

kraj Namibia

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 09:44 | 20.08.2006

Wyjazd jest pewny, bilety kupione. Na razie jest nas troje, Ania, Aldona i ja, wylatujemy 1 grudnia wieczorem z Monachium do Windhoek, powrót do Monachium 31 grudnia. Szukamy jeszcze jednej albo dwóch osób, zarówno ze względów towarzyskich jak i praktycznych (tańsze wynajęcie samochodu). W planach mamy wszystkie najważniejsze atrakcje Namibii, czyli między innymi pustynie Namib i Kalahari, Wybrzeże Szkieletów, Park Etosha i wizytę u Himba. A poza tym chcemy zobaczyć jak najwięcej i dotrzeć jak najdalej, zgodnie z hasłem naszej stronki www.jaknajdalej.pl. Oczywiście bierzemy poprawkę na to, że grudzień to w Namibii pora deszczowa, ale inny termin nie był dla nas możliwy, a poza tym z relacji i opowieści wiemy, że w tym czasie też też może być wspaniale. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych, piszcie na amen8@wp.pl, na gg 2807025 lub na skype'a amipoznan. Pozdrawiam!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl