Forum dyskusyjne

WYPOZYCZENIE AUTA PLATNOSC

kategoria podróże po świecie

kraj Namibia

MARIO2410 dołączył
27.05.2021

MARIO2410 10:29 | 27.05.2021

Witam,chce zarezerwowac auto lecz wypozyczalnia posiada tylko 2 opcje platnosci 1 EFT moj bank tego nie zna:) i nr 2 mam podac dane karty kredytowej oraz numer CVC.Z uwagi iz jest to w miare nowo otwarta wypozyczalnia to budzi to moje watpliwosci :)Moze ktos moze mi cos podpowiedziec?Pozdrawiam

Richard dołączył
16.06.2020

Richard 12:52 | 27.05.2021

Cześć, Mario,(rozumiem że Mariusz :),
proponuję załóż konto na Revolut , poczytaj o tym Banku zanim założysz, funkcjonuje rewelacyjnie i bardzo przydatne ma usługi w podróżach, loże na lotnisku, extra zwroty za opóznienia lotów czy bagaży, super kursy walut natychmiastowe transakcje płatnicze, to jest link; revolut.com/referral/ryszarg2m3!MAPC  , jak założysz do końca miesiąca to mam premię 240zł ! ja mam plan karty w revolut "premium" plastik, koszt jednorazowy z ubezpieczeniem na życie 300zł rocznie( poleciłem dwie osoby i mi się wróciło , jest lepszy "Metal" ale droższy może jak skończy się pandemia to sobie zrobię, oprócz karty fizycznej masz możliwość pobrać wirtualną np jednorazową i masz ubezpieczenie transakcji oraz gwarancji że nie pobiorą drugi raz z karty bo jest jednorazowa ! i to jest moje rozwiązanie Twojego problemu z wypożyczalnią w Namibii Jak co to pytaj na priv
Miłego dnia Rysiek

aszy007 dołączył
18.05.2008

aszy007 21:54 | 27.05.2021

Wypożyczałem w Bocian Safaris. Po prostu zapłaciłem na miejscu.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl