Forum dyskusyjne

SZUKAM CHETNYCH NA WYJAZD

kategoria podróże po świecie

kraj Namibia

ewapaul dołączył
03.11.2012

ewapaul 22:11 | 15.03.2013

jestesmy rodzina z synem/15/.chcemy zobaczyc namibie .termin okolice sierpnia.samochodami.szukamy chetnych do wspolnej podrozy.

czeslaww1 dołączył
06.02.2013

czeslaww1 09:59 | 16.03.2013

Informacja bardzo lakoniczna,nic nie wyjaśnia.Jesteście rodziną?ty i syn czy też mąż?,samochodami,ile tych samochodów jeden ,dwa ?,i najważniejsze kogo poszukujecie do wspólnej podróży,jakim ta osoba-y mają odpowiadać wymaganiom.Następna uwaga,czy sierpień to nie najgorszy miesiąc podróży po Namibii.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 10:40 | 16.03.2013

czesławw1: Sierpień to najlepszy termin na wyjazd. Właśnie dlatego wszystko jest wtedy najdroższe.
ewapaul: Dodajcie jeszcze proszę, na jak długo chcecie jechać i jaki macie plan (przynajmniej w przybliżeniu). Przyda się również parę słów o Waszym doświadczeniu w takich wyprawach.

Dahlia dołączył
08.08.2010

Dahlia 10:43 | 16.03.2013

hej :) tez planuje wyjazd do Namibii, tez w sierpniu (jesli nie znajde chetnych do wspolnej podrozy na ten rok - malo czasu, bede organizowac na sierpien za rok). Ja mam juz zarys wyjazdu, wiem, co chce zobaczyc. Na jak dlugo chcecie jechac? Mnie intereduje ok 3-4 tygodnie. Czy macie bilety? Czy palicie?

ewapaul dołączył
03.11.2012

ewapaul 21:59 | 11.08.2013

witam ponownie
niestety nieudalo sie nam wyjechac do namibii ale bylismy w ameryca srodkowej
wiec nasz temat powraca
chcemy jechac 7/8 2014
ja (40) zona(40) syn (16)
czas do 3 tygodni
pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl