Forum dyskusyjne

Rady wskazówki

kategoria podróże po świecie

monikiko dołączył
05.11.2017

monikiko 02:38 | 16.11.2017

Udaję sie na samotna wyprawę do Argentyny i ewentualnie Urugwaju na poczatku grudnia. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki typu co robić, co zobaczyć a czego unikać.... a jakby ktoś miał ochotę spontanicznie dołączyć zapraszam do kontaktu.

miejska dołączył
26.12.2008

miejska 18:17 | 19.11.2017

Mogę podpowiedzieć to i owo, ale powinnaś wrzucić więcej informacji o tym jak długo tam będziesz, jakie masz cele, oczekiwania no i jak chcesz to osiągnąć.
Ja zaczęłam od Wodospadu Iguazu, potem była Ziemia Ognista i przejazd wzdłuż zachodniej granicy z Chile aż do San Salvador do Jujuj. Zajęło to nam ponad 5 tygodni.
Wyprawa była naprawdę udana, a najwyższą nagrodą był kontakt z Loro Baranquero. Bo mnie np. najbardziej cieszy endemiczny gatunek, a już papugi szczególnie.

ddoris dołączył
17.07.2016

ddoris 14:13 | 06.01.2018

Hej,
Ja chętnie skorzystam z rad, lecę w marcu na trzy tygodnie, trochę musiałam zmienić terminy i loty i lecę do Buenos, wracam z Santiago de Chile. Na pewno chcę zobaczyć Iguazu i odpuszczam Patagonię, bo na to potrzebowałabym więcej czasu i kasy. Wstępny plan to Buenos, Iguazu, Salta (ewentualnie przejechać przez Paragwaj), San Pedro de Atacama, na dół do Santiago i jeśli starczy czasu to jakiś trekking w okolicach Mendozy. Salar de Uyuni zawsze był moim marzeniem i kusi jeśli będę już w San Pedro, ale nie jestem pewna czy chcę sama podróżować po Boliwii mimo iż znam dobrze hiszpański... Podróż raczej budżetowo, autokarami aczkolwiek biorę pod uwagę również samolot jeśli to będzie miało większy sens. Interesuję mnie lokalna kultura, przygoda, natura no i ponieważ lecę sama chcę poznać jakiś ludzi:) Jeśli ktoś będzie w okolicy w podobnym czasie to chętnie połączę siły.

czesiu dołączył
01.06.2011

czesiu 09:30 | 07.01.2018

Wydaje mi się,że mogę trochę pomóc. Napisz na priv.

[fb] Violetta Podlejska dołączył
27.01.2018

[fb] Violetta Podlejska 20:59 | 27.01.2018

Prawdę mówiąc ja wolałabym nie ryzykować i nie organizować wyjazdu na własną rękę. To już jednak za daleko. My z mężem byliśmy z biurem podróży Agatur, które prowadzi przesympatyczna Pani Ewa Janiak. Naprawdę polecam.

[fb] Kamil Włodarczyk dołączył
27.01.2018

[fb] Kamil Włodarczyk 21:02 | 27.01.2018

Masz racje, ja byłem w Argentynie i z biurem i samemu. Jeśli jedzie się z biurem ma się gwarancję, że bez problemu zobaczymy wszystkie atrakcje, w innym przypadku możemy zostać gdzieś nie wpuszczeni.

[fb] Karolina Jakubowska dołączył
27.01.2018

[fb] Karolina Jakubowska 21:04 | 27.01.2018

Byłam z Agaturem! Po tej podróży zaczęłam korzystać tylko z biur takie jak te, inne masówki typu Rainbow itp... nie dbają tak o klienta jak biura takich pasjonatów jak Pani Ewa Janiak :)

27.01.2018

[fb] Violetta Podlejska 21:06 | 27.01.2018

Pamiętasz z jakim biurem jechałeś? Powiedz coś więcej :-)

27.01.2018

[fb] Kamil Włodarczyk 21:08 | 27.01.2018

Kurczę, musiałbym znaleźć umowę, bo to żona wybierała ofertę :D Słyszałem o Agatur, moi znajomi jechali i też sobie chwalili. W ogóle co to za aktywność o tej porze na forum? hehe

27.01.2018

[fb] Karolina Jakubowska 21:10 | 27.01.2018

Ja akurat przeglądam wątki o Argentynie - imponuje mi ten kraj. Jeśli chodzi o Agatur to program mieliśmy naprawdę ciekawy, a Wy możecie powiedzieć coś więcej?

27.01.2018

[fb] Violetta Podlejska 21:11 | 27.01.2018

Pamiętam każdy element programu, tego nie da się zapomnieć. Od Buenos przez Iguazu, Patagonię aż po lodowce

27.01.2018

[fb] Kamil Włodarczyk 21:14 | 27.01.2018

Byłem widziałem i się zakochałem :D

27.01.2018

[fb] Karolina Jakubowska 21:16 | 27.01.2018

Dla mnie najpotężniejszy cud świata

27.01.2018

[fb] Kamil Włodarczyk 21:18 | 27.01.2018

Ojj tak. Macie może stronę tego Biura Agatur z Argentyny, które polecacie? Chętnie zobaczę co tam mają ;-) Czy to ta strona? agaturviajes.com.ar

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:38 | 28.01.2018

Jakim trzeba być tępakiem, żeby wciskać tak prymitywny kit. Jeżeli w organizowaniu turystyki jesteście tak nieudolni jak w tworzeniu reklamy, to chroń Boże wszystkich turystów przed korzystaniem z usług biura AGATUR. Ręce opadają. Proponuję założyć jeszcze jedno konto: "Cieniasy z Agatur".

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 10:22 | 29.01.2018

Paweł, brawo za czujność !!!

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:26 | 29.01.2018

Coraz rzadziej reaguję na takie wpisy - już mi się nie chce )))-:, ale ten napisany jest tak wyjątkowo infantylnie, że aż irytująco. Najsmutniejsze jest tylko to, że pomimo zgłoszenia do moderacji jak zwykle brak jest reakcji.

linkalinka dołączył
06.09.2011

linkalinka 18:55 | 10.09.2019

Można i z Agatur, czemu nie, jeśli chcemy zapłacić znacznie więcej niż organizując samemu. Kto bogatemu zabroni? A argument, że daleko .... To po co wchodzi na to forum? Chyba rzeczywiście kryptoreklama - cza być czujnym :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl