Forum dyskusyjne
knower16 20:42 | 13.08.2010
Witam,sprzedam jedno opakowanie leku przeciwmalarycznego LARIAM (8 tabl.) pozostale mi po podrozy. Cena 120 PLN, wazne do 03/2012, kupione w holenderskiej aptece, nieuszkodzone. Kontakt: tomasz.krzywicki@me.com, 511 440 324
Podobne w±tki zdrowie w podróży
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
