Forum dyskusyjne

Ubezpieczenie globtrotera

kategoria zdrowie w podróży

turecky dołączył
11.07.2012

turecky 23:53 | 05.11.2012

Mam pytanie do odnośnie ubezpieczenia w podróży, a konkretnie o wybór firmy, w której się ubezpieczacie, o ile się ubezpieczacie ;-) Może ktoś był zmuszony skorzystać z ubezpieczenia i może polecić (odradzić) jakąś firmę.
Do tej pory zawsze kupowałem polisę w PZU, ale całe szczęście za każdym razem wyjazd był bezszkodowy :-)
Płaciłem za: Leczenie 120 tys, NNW 20 tys., bagaż 5 tys. - koszt ok. 50/tydzień/osoba; zakres: cały świat.

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 19:06 | 06.11.2012

Ja kupuje w Elvii. Szczególnie na ubezpieczenie samochodu. W tym roku mi się zepsuł samochód w Niemczech. Zapewnili nocleg bez problemu w hotelu ze śniadankiem.

towPawel dołączył
27.05.2005

towPawel 14:31 | 07.11.2012

wyjazd bez ubezpieczenia jest trochę jak przypadkowy sex bez prezerwatywy :) ja ubezpieczam się na stronie swojego banku - błyskawicznie i o wiele taniej niż u standardowych ubezpieczycieli. raz skorzystałem otrzymując 1000 złotych przy okazji utraty bagażu.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 15:54 | 07.11.2012

Podczas tegorocznej podróży ubezpieczyłem sie w alianz i gdy rozwaliłem głowe w Kambodzy po 3o min miałem adres"kiliniki" gdzie mi bez gotówki zszyto . Lepiej wybrać dużą miendzynarodowa firme bo to gwarantuje dostep do ich bazy placówek medycznych nawet w takiej dziurze jak ja sie znalazłem.
Oczywiście w mbanku bedzie taniej o okolo 50 zł za os/mc ale ja zzupełnie świadomy wybrałem opcje droższa ale równiez pewniejszą i bezgotówkową!!!

Mary25 dołączył
25.02.2013

Mary25 18:16 | 25.02.2013

Allianz też nam polecali znajomi, ja to w ogóle się zastanawiam czy nie pójść na żywioł i nie zaryzykować wyjazdu bez ubezpieczenia.Jedziemy tylko do Włoch, bez ekstremalnych wyczynów. Z drugiej strony boję się,że będę mieć pecha i akurat coś się stanie.Auto znajomych jest ubezpieczone, więc ewentualnie myślę czy nie ubezpieczyć bagażu.Wyszukałam , że w CUK mogę ubezpieczyć bagaż za 1 zł, więc majątku nie stracę.No i zastanawiam się nad EKUZ -em, czy załatwiać.No i wiem, żaden ze mnie globtroter, raczej wycieczkowicz :)

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 19:48 | 25.02.2013

Europa i inne kraje to różne tematy, ale lepiej nie oszczędzać a się dobrze zabezpieczać bo koszty leczenia i pomocy mogą potem człowieka zrujnować:
goo.gl/yWbNj 

poziomkowa dołączył
17.07.2013

poziomkowa 22:18 | 06.08.2013

O, a mogę zadać niedyskretne pytanie jaki to bank? Kiedyś wykupiłam ubezpieczenie z banku i doszłam do wniosku, że to trochę tak, jakbym poszła po buty do warzywniaka... Miałam ogromne problemy żeby się z nimi skontaktować, a jeszcze większe, żeby raczyli wypłacić odszkodowanie. Od tamtej pory korzystam już tylko ze "zwyczajnych" ubezpieczeń. Porównuję oferty na Inseco.pl (wiem, wiem, są też inne porównywarki :) kwestia przyzwyczajenia) - też jest błyskawicznie, a czuję się... trochę pewniej.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl