Forum dyskusyjne


RPA a malaria i malarone

kategoria zdrowie w podróży

jkwerw dołączył
05.07.2013

jkwerw 21:04 | 05.07.2013

Wybieram się na 3 miesiące do RPA od lipca do października, z więc podczas okresu zimowego. Bedę przybywąła w bardzo cywilizowanych warunkach. Będę także podróżowała w różne rejony. Lekasz w Sanepid-zie przepisał mi na cąłe 3 miesiące tabnletki Malarone do zażywania przez cały okres pobytu. Razem 95 tabletek !
Czy ktos orientuje się czy to tylko wspierani eprzemysłu farmaceutycznego czy tez faktycznie jest to niezbędne. BNie zazywam w zasadzie żadnych leków ani antybiotyków, bo cała ta chemia mnie z lekka odstrasza. Ale z drugiej strony boje się złapać malarię, więc gotowa jestem jeść to Malarone, jesli faktycznie jest to niezbędne w tym czasie czy wogóle podczas pobytu w RPA. Naczytąłam się trochę w internecie na temat skutków ubocznych, co mni emartwi, a także czas żazywania tego leku mnie przeraża.
Pomocy !!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl