Forum dyskusyjne
Ktoś był ostatnio
kategoria podróże po świecie
kraj Argentyna
sylwetka 15:33 | 03.02.2012
jako osoba lokalna masz dokladnie te same ceny. najtaniej jest z opcji amerykańskiej o dziwo. jako lokals masz tansze przeloty na wyspę wielkanocną (różnica kolosalna) i do krajów ościennych - wiem, bo ostatnio to przeczwiczyliśmy.Smok-1 15:48 | 10.01.2012
A kto może kupował bilet LAN-em na przeloty wewnętrzne w Argentynie. Jest opcja kupienia jako osoba lokalna, czy to jest potem sprawdzane przy check-in ?
zgłoszone do moderacji
Smok-1 10:15 | 14.12.2011
Dzięki, właśnie chyba najbardziej nastawiam się na LAN, pozdrawiam
zgłoszone do moderacji
blazy 22:21 | 12.12.2011
Przeloty wewnątrz Argentyny są drogie. Aerolineas ma ceny promocyjne ale tylko dla tuziemców. Linia wysoce niepewna, odwołuje loty, zmienia godziny, generalnie nie planować transferów na short notice. Znacznie lepsze (i dla obcokrajowców również tańsze) są linie LAN. Są też małe wewnętrzne linie LADE, ale ich strona netowa jest martwa, więc chyba tylko można coś próbować na miejscu.Jeśli ktoś leci na południe - to najtaniej (co nie znaczy tanio) LAN Chile z BsAs do Rio Gallegos (ok.150 USD OW) i stamtąd busem do Calafate/ Ushuaia.
zgłoszone do moderacji
Smok-1 13:52 | 12.12.2011
A może ktoś korzystał z przelotów wewnętrznych ? Aerolineas albo LAN, maja jakieś promocje do Ushuai ?piotrwaz 14:58 | 08.12.2011
Mnie jakoś nie kreci ameryka południowa bardziej karaiby i środkowa. Ja na lato planuje filipiny ale to jeszcze daleko
zgłoszone do moderacji
Smok-1 14:34 | 08.12.2011
Marzec 2012, niestety jak zwykle tylko 2,5 tygodnia, więc raczej skupiam sie na południu. Azja czeka, pewnie do jesieni ...piotrwaz 12:31 | 08.12.2011
Jsrku kiedy jedziesz? i dlaczego nie Indie czy azja?
zgłoszone do moderacji
Smok-1 08:20 | 08.12.2011
Wyślę Ci info na priva, pozdrawiam
zgłoszone do moderacji
agatttka 23:31 | 07.12.2011
Hej, ja bylam styczen-marzec 2011 m.in. w Patagonii, chetnie pomoge jesli sprecyzujesz pytania... Godziny odjazdow busow???Smok-1 14:45 | 06.12.2011
Interesuje mnie szczególnie południe kraju (Ziemia Ognista, Patagonia, lodowce), najchętniej w miarę aktualne ceny, namiary na miejscowych touroperatórów (jeśli są potrzebni), godziny odjazdów busów, czy wypożyczaliście samochód, itd. Był ktoś w Cueva de Las Manos ? Pozdrawiam
zgłoszone do moderacji
Podobne wątki podróże po świecie ARGENTYNA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
