Forum dyskusyjne


Patagonia- jaki namiot

kategoria podróże po świecie

mono01 dołączył
18.10.2011

mono01 21:41 | 20.08.2013

Jak w temacie, możecie polecić jakiś namiot, który wytrzyma patagońskie wiatry i niemałe ulewy. Ważna jest również cena, jak najmniej wygórowana, choć zdaję sobie sprawę, że niektóre oczekiwania kosztują.


blazy dołączył
20.03.2007

blazy 20:54 | 21.08.2013

Ja przez kilka lat używałem w Patagonii KOMODO PLUS firmy Marabut. Zalety: bardzo łatwe rozkładanie/ składanie, duży przedsionek - można gotować będąc w środku co przy częstych deszczach i wiatrach w Patagonii jest bardzo wygodne, dobra wytrzymałość na deszcz (kiedyś miałem 3 dni ulew non stop i nie przemókł).
Wady: duży ciężar (3,5 kg) i fatalne zasuwaki od tropiku - 2 x reklamowałem.


mono01 dołączył
18.10.2011

mono01 22:37 | 21.08.2013

Blazy- dziękuję za wskazówki. To i tak lepsze parametry jeżeli chodzi o wagę niż Quito- którego wstępnie brałam pod uwagę. Ale czekam jeszcze na opinie, może ktoś przetestował w tamtych warunkach jeszcze innych producentów, więc póki co dalej robię rekonesansStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl