Forum dyskusyjne
Chińskie ciekawostki
kategoria podróże po świecie
kraj Chiny
NataliaBM 17:09 | 05.12.2013
Obejrzałam ostatnio przeciekawy reportaż dotyczący Chin. Zainspirował mnie do przeszukania internetu w celu odnalezienia ciekawostek dotyczących życia w tym kraju. Moje zdobycze opisałam tu: http://www.mamawpodrozy.pl/chiny-w-pigulce/A czy Wy macie jakieś niecodzienne dla typowego "zachodniaka" spostrzeżenia? :)
yangguizi 15:01 | 26.04.2014
Haha! Mnostwo! Ponizej linki do ciekawych artykulow:Tutaj:
http://tinyurl.com/n7ksv9c
I tutaj:
https://www.facebook.com/groups/macau.international/permalink/1402488580018166/
A tutaj troche smiechu:
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1405841773016180&type=1
Jolenka 08:19 | 19.05.2014
Hej :)Parę moich spostrzeżeń tutaj:
http://podroze-rohulko.blogspot.com/2014/05/chiny-pare-ciekawostek.html
Podobne wątki podróże po świecie CHINY
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.