Forum dyskusyjne

Buty turystyczne na motocykl

kategoria sprzęt turystyczny

Rafalek123 dołączył
21.12.2014

Rafalek123 21:23 | 21.12.2014

hej!

Korzystając z chwili, oraz tego, że znalazłem takie forum chciałem zapytać Was o poradę dotyczącą butów na motocykl, ale takich turystycznych.

o co chodzi? Chodzi mi o buty, które nie będą stricte motocyklowe. Zacznie się sezon, to planuję zrobić samotną objazdówkę na szybko po Polsce. Dzieci na zawiele nie pozwalają ale plan mam taki: jadę z Rewala (gdzie mieszkam) do np. Malborka, tam schodzę z motocykla po prostu zwiedzam, bez przebierania, bez żadnych hoteli itp. A potem dalej w drogę, gdzieś na tańsze spanie. Bez dużego plecaka, tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Na www.motogen.pl/testy/buty/  zalazłem fajne buty które nazywają się ALPINESTARS WEB GORE-TEX - jak sama nazwa wskazuje są wykonane z gore-texu a zarazem wyglądają jak normalne buty. nikt nawet się nie zorientuje, że dopiero co zszedłem z mojej maszyny :)

ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi butami? szukałem w kilku sklepach, ale nic konkretnego nie znalazłem :(

adik356 dołączył
09.04.2014

adik356 20:42 | 28.12.2014

A na www.3210sport.pl  widziałam tez jedne takie, które idealnie sprawdzą się w trasie i wędrówce. Zresztą kilka ciekawych ubrań i akcesoriów tez warto u nich kupić na taką wyprawę. Znane marki, wysoka jakość wykonania - niezawodne i bezpieczne.

artem dołączył
26.07.2011

artem 20:00 | 20.05.2015

Niestety twój link się nie wyświetla. Te buty będą dobre na motocykl www.centrumrowerowe.pl/buty-rowerowe/meskie/mtb/p,buty-sh-xc31-  czarne-shimano,442772.html

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl