/ / CHINY > Przedłużanie wizy > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Przedłużanie wizy

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

microbeez dołączył
23.12.2012

microbeez 15:20 | 12.08.2016

Witam
Jeśli ktoś z forumowiczów miał doświadczenie z przedłużaniem wizy turystycznej na terenie Chin to będę wdzięczny za info gdzie/jak/za ile :) jedziemy na 3 m-ce, a maksymalny czas przebywania to 30 dni :( przy wjeździe/wyjeździe z Hong Kongu przedłuży się o kolejne 30 dni (przy wizie dwukrotnego wjazdu), ale potem to już chyba trzeba przedłużyć (lub wyjechać do innego kraju i wrócić, ale wszędzie potrzebne są wizy). Będę wdzięczny za pomoc :)



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl