Forum dyskusyjne


Prośba o poradę

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

anicza dołączył
03.05.2005

anicza 21:54 | 03.05.2005

Czy ktoś się orientuje czy do wyjazdu do Chin potrzeba oprócz wizy jakieś szczególne formalności? I jak wygląda sprawa ze szczepieniami ochronnymi? Czy są konieczne i gdzie najlepiej się szczepić?


aniczka dołączył
01.09.2004

aniczka 18:30 | 05.05.2005

Obowiazkowa jest tylko wiza, ale z tym nie ma problemu. Zadne szczepienia nie sa wymagane, niektore sa natomiast zalecane (np. wirusowe zapalenie watroby typu A i B). Szczepisz sie dla wlasnego bezpieczenstwa, nikt tego nie sprawdza. Polecam podroz koleja transsyberyjska :)


lenka dołączył
04.03.2005

lenka 08:22 | 10.05.2005

To na co "zalecają" się zaszczepić zalezy też od regionu w jaki sie wybierasz. Jeżeli masz zamiar zahaczyć o Tybet konuiecznie zaszczep sie na dur brzuszny !!! Tężec - w wieku 19 lat wszyscy byli na to w szkole szczepieni, ważność 10 lat więc jeśli masz mniej lub 29 lat to możesz to ominąć. Pozdrawiam !!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl