Forum dyskusyjne

Gdzie pojechać na wakacje do Hiszpanii

kategoria podróże po świecie

kej-ti dołączył
27.12.2015

kej-ti 23:10 | 03.07.2017

Hej,
Gdzie warto pojechać na wakacje do Hiszpanii?
Przeczytajcie o wiosce z wiatrakami Don Kichota, gonitwie byków w San Fermin, niebezpiecznej trasie Camino del Rey, opuszczonym mieście Belchite, surfingu w Kantabrii i wiele innych:)

polaczkropki.pl/index.php/2017/06/29/gdzie-pojechac-na-wakacje-  do-hiszpanii/

Jeżeli znacie jakieś fajne miejsca w Hiszpanie, które chcielbyście dodać na listę - piszcie;)

Minna dołączył
18.05.2018

Minna 07:16 | 18.05.2018

Ja pewnie wybrałabym Barcelonę albo Madryt, ale mnie interesuje zwiedzanie:-).

magdarej09 dołączył
10.09.2018

magdarej09 12:29 | 10.09.2018

[Treść została poddana moderacji!]

Maras z Europy dołączył
28.01.2020

Maras z Europy 16:48 | 28.01.2020

tak skromnie z mojej strony to jestem tego zdania ze do Hiszpanii na wakacje wszedzie jest warto jechac bo Hiszpania to dosc duzy,ciekawy oraz roznorodny kraj i to pod kazdym wzgledem,jedynie w sezonie letnim zdecydowanie omijal bym szerokim lukiem takie miejsca jak Barcelona,Mallorca i Ibiza,
komentowac nie bede dla czego niech kazdy sam sie przekona !

Jan2w dołączył
28.02.2020

Jan2w 17:02 | 28.02.2020

Zanim wybierzesz polecam niesamowite miasto w Hiszpanii Torrevieja, niespotykany nigdzie indziej mikroklimat szczególnie dla chorych na astmę, przepiękne różowe jezioro . Wszystkiego o tym mieście dowiesz się na stronie www.torrevieja.info.pl  .Zanim wybierzesz się na wycieczkę powinieneś dokładniej zapoznać się z ofertą turystyczną tego miast, co oferuje, jakie atrakcje, co warto odwiedzić i gdzie się zabawić. tu znajdziesz wszystkie informacje o tym mieście.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 18:26 | 28.02.2020

>Zanim wybierzesz polecam niesamowite miasto w Hiszpanii Torrevieja, niespotykany
>nigdzie indziej mikroklimat szczególnie dla chorych na astmę, przepiękne różowe
>jezioro . Wszystkiego o tym mieście dowiesz się na stronie www.torrevieja.info.pl 
>.Zanim wybierzesz się na wycieczkę powinieneś dokładniej zapoznać się z ofertą
>turystyczną tego miast, co oferuje, jakie atrakcje, co warto odwiedzić i gdzie się
>zabawić. tu znajdziesz wszystkie informacje o tym mieście.

Daj spokój, akurat Torrevieja nie jest atrakcyjne. Plaży nie ma, zabudowa blokami do samego morza, w jeziorze nie wolno się kąpać a wokół jest niemiłosierny brud. W okolicy jest kilka ciekawszych miejsc ale nie Torrevieja.

Drogomił dołączył
08.11.2017

Drogomił 18:31 | 29.02.2020

Na Wyspy Kanaryjskie :)

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 18:49 | 01.03.2020

Widzę, że nie chodziło o to żeby napisać gdzie jechać do Hiszpanii, tylko o to żeby zareklamować stronę.
Więc podpowiem - Torrevieja jest nieciekawe natomiast na stronie wartościowy jest rozkład jazdy autobusów, który ciężko znaleźć w jednym miejscu w necie.
Ciekawie wyglądają się wycieczki do Las Salinas, których nie znałem. Pozostałe oferty są albo mało interesujące (deptak) albo niedostępne (warzelnie) albo... nie mają wiele wspólnego z Torrevieja (rejs na Tabarkę, na którą lepiej płynąć z Santa Pola).
Jeśli jednak ktoś by chciał się wybierać w okolice Torrevieja to mogę podpowiedzieć kilka ciekawszych miejsc.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl