Forum dyskusyjne


Bagaże

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

Jonek79 dołączył
27.05.2015

Jonek79 09:22 | 30.05.2018

Mam pytanie jadę na tydzień z rodziną do Nepalu na trekking a następnie dalej na plaże. W związku z tym chciałbym częściowo spakować się w "klasyczne" bagaże. Moje pytanie brzmi czy są miejsca w Katmandu do przechowywania walizek? Czy trzeba je wziąć na trekking?
Pozdrawiam


jaszon dołączył
28.11.2017

jaszon 10:50 | 30.05.2018

Większość hoteli/ guesthouse'ów w Kathmandu (także w w Pokharze) prowadzi przechowalnie bagaży dla ludzi, którzy wybierają się na trek. W Nepalu byłem 3 x - za każdym razem na długim treku - i zawsze zostawiałem nadwyżkę zbędnego bagażu w moim hotelu. Nie wiąże się to z obowiązkiem korzystania z usług tego hotelu po powrocie z treku. W jednym przypadku po powrocie z treku zabrałem rzeczy i przeniosłem się do innego lokum. Zazwyczaj taka usług jest bezpłatna.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl