Forum dyskusyjne


Biura Podrozy

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

waldi03 dołączył
25.02.2007

waldi03 10:04 | 07.07.2018

Hi, wybieram sie na przelomie pazdziernika/listopada 2018 do Nepalu. Czy ktos ma namiary-adresy Biur Podrozy w Kathmandu, chce z tamtad sie wybrac na pare dni do Bhutan i w okolice Pokkary na Rafting.

Pozdrawiam Georg !


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 11:37 | 07.07.2018

waldi03, nie potrzebujesz adresów. W Kathmandu, na Thamelu, są DZIESIĄTKI biur turystycznych. W hotelu, w którym będziesz spał, tez na pewno jest coś na kształt biura turystycznego. W piątym odwiedzonym biurze znając już proponowane stawki uzyskasz przyzwoitą cenę.


Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 14:20 | 07.07.2018

Dokładnie tak. Agencji są dziesiątki. Z tym, że jeśli chcesz się wybrać na rafting w Pokharze, to lepiej na własną rękę przejechać do Pokhary z Kathmandu i rafting wykupić na miejscu. Będzie taniej. Aha, wycieczka do Bhutanu, to bardzo droga impreza. W sezonie ciężko znaleźć coś poniżej 180$/dzień.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl