Forum dyskusyjne


swietny przewodnik na trekkingi w Himalaje i nie tylko

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 22:29 | 22.10.2018

Jeśli ktoś wybiera się do Nepalu na trekking, to polecam mojego przyjaciela, Jhamkę. Poznałam go podczas mojego drugiego pobytu w Nepalu, wtedy zatrudniłyśmy go z moja współtowarzyszką właściwie na prośbę znajomego, który kilka razy korzystał z usług Jhamki. Byłyśmy w Nepalu trzy miesiące po trzęsieniu ziemi i choć wtedy zatrudnienie go nie było dla nas niezbędne, to potraktowałyśmy to jak pomoc człowiekowi, który w tamtym trzęsieniu stracił dorobek życia. Na szczęście przeżyła cała jego rodzina. Nadal nie jest mu łatwo, dlatego zamieszczam ten wątek - może ktoś planuje wypad do Nepalu?
A może marzycie o Bhutanie?
Jhamka Prasad Chaulagain jest najlepszy. Zorganizuje wszystko, trekknig w Himalajach, odwiedzenie w Kathmandu czy Pokharze miejsc, do których trudno samemu dotrzeć, wypad do Bhutanu. Jest profesjonalistą, ale przede wszystkim jest przyjacielem. Polecam jego usługi z całego serca!

www.facebook.com/jhamkaguide Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl