Forum dyskusyjne

swietny przewodnik na trekkingi w Himalaje i nie tylko

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 22:29 | 22.10.2018

Jeśli ktoś wybiera się do Nepalu na trekking, to polecam mojego przyjaciela, Jhamkę. Poznałam go podczas mojego drugiego pobytu w Nepalu, wtedy zatrudniłyśmy go z moja współtowarzyszką właściwie na prośbę znajomego, który kilka razy korzystał z usług Jhamki. Byłyśmy w Nepalu trzy miesiące po trzęsieniu ziemi i choć wtedy zatrudnienie go nie było dla nas niezbędne, to potraktowałyśmy to jak pomoc człowiekowi, który w tamtym trzęsieniu stracił dorobek życia. Na szczęście przeżyła cała jego rodzina. Nadal nie jest mu łatwo, dlatego zamieszczam ten wątek - może ktoś planuje wypad do Nepalu?
A może marzycie o Bhutanie?
Jhamka Prasad Chaulagain jest najlepszy. Zorganizuje wszystko, trekknig w Himalajach, odwiedzenie w Kathmandu czy Pokharze miejsc, do których trudno samemu dotrzeć, wypad do Bhutanu. Jest profesjonalistą, ale przede wszystkim jest przyjacielem. Polecam jego usługi z całego serca!

www.facebook.com/jhamkaguide 

NINA ROGOSZ dołączył
11.08.2018

NINA ROGOSZ 12:06 | 29.04.2019

hej,

Miło , że chcesz pomagać . Wybieramy się do Katmandu w lutym. Gdzie mamy szukać twojego przyjaciela Jhamka?

i czy pomoże też załatwić sprawy papierkowe (wizy , pozwolenia, karty TISM). ?

pozdrawiam

Nina

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 12:12 | 29.04.2019

>hej,
>
>Miło , że chcesz pomagać . Wybieramy się do Katmandu w lutym. Gdzie mamy szukać
>twojego przyjaciela Jhamka?
>
> i czy pomoże też załatwić sprawy papierkowe (wizy , pozwolenia, karty TISM). ?
>
>pozdrawiam
>
>Nina

Super, nie będziecie żałować!
Tu masz namiar do Jhamki na facebook:
www.facebook.com/jhamkaguide 

NINA ROGOSZ dołączył
11.08.2018

NINA ROGOSZ 10:38 | 30.04.2019

DZIĘKI:)

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 11:29 | 07.05.2019

Polecam Mariusza Dec z Himalaje.pl .Byłam z nim 2 razy na trekkingach w Himalajach,na Annapurnę i Everest.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 10:57 | 30.04.2019

Akurat w Nepalu wizę dostaniesz bez problemu na granicy. Pozwolenia i TIMS załatwisz sobie bez problemu sama lub w jednej z setek agencji na Thamelu za niewielką prowizję. Jhamka może Ci pomóc zorganizować trek. Na jaki trek chcesz wyruszyć w lutym ? To ciężka pora na trekkingi.
Zbyszek

marzanna33 dołączył
03.12.2015

marzanna33 01:12 | 12.06.2019

>Akurat w Nepalu wizę dostaniesz bez problemu na granicy. Pozwolenia i TIMS załatwisz
>sobie bez problemu sama lub w jednej z setek agencji na Thamelu za niewielką
>prowizję. Jhamka może Ci pomóc zorganizować trek. Na jaki trek chcesz wyruszyć w
>lutym ? To ciężka pora na trekkingi.
>Zbyszek
Witam ,kiedy jest najlepsza pora na trekking ,glownie chodzi mi o Annapurna Circuit Trek,zeby nie bylo za duzo sniegu ,albo wcale:-)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 09:27 | 12.06.2019

Koniec września i październik, ale wtedy jest też najwięcej ludzi na szlaku. Za to może padać deszcz we wrześniu. Drugi termin to kwiecień. Przewodnik nie jest potrzebny na AC. Wyrabiasz TIMS i permit, jedziesz autobusem do Besisahar, potem do Daraphani i dalej idziesz tam gdzie wszyscy. Ja będę tam w połowie listopada, po treku wokół Manaslu. Kup sobie mapę albo w kraju albo na Thamelu. Masz zamiar przejść cały trek czy z Muktinath jedziesz autobusem do Pokhary ?
Pozdrawiam
Zbyszek

Mikesz dołączył
21.11.2011

Mikesz 20:55 | 01.12.2019

>Jeśli ktoś wybiera się do Nepalu na trekking, to polecam mojego przyjaciela, Jhamkę.
>Poznałam go podczas mojego drugiego pobytu w Nepalu, wtedy zatrudniłyśmy go z moja
>współtowarzyszką właściwie na prośbę znajomego, który kilka razy korzystał z usług
>Jhamki. Byłyśmy w Nepalu trzy miesiące po trzęsieniu ziemi i choć wtedy zatrudnienie
>go nie było dla nas niezbędne, to potraktowałyśmy to jak pomoc człowiekowi, który w
>tamtym trzęsieniu stracił dorobek życia. Na szczęście przeżyła cała jego rodzina.
>Nadal nie jest mu łatwo, dlatego zamieszczam ten wątek - może ktoś planuje wypad do
>Nepalu?
>A może marzycie o Bhutanie?
> Jhamka Prasad Chaulagain jest najlepszy. Zorganizuje wszystko, trekknig w
>Himalajach, odwiedzenie w Kathmandu czy Pokharze miejsc, do których trudno samemu
>dotrzeć, wypad do Bhutanu. Jest profesjonalistą, ale przede wszystkim jest
>przyjacielem. Polecam jego usługi z całego serca!
>
>www.facebook.com/jhamkaguide 

Mikesz dołączył
21.11.2011

Mikesz 21:03 | 01.12.2019

Właśnie wróciliśmy z Nepalu z trekingu w Langtang. Jhamka był naszym przewodnikiem szczerze polecam, o nic nie musisz się martwić, dopilnuje żeby kawa parzona była zalana wrzątkiem a nie ciepłą wodą z termosu. Czujesz się bezpiecznie w knajpce z blachy falistej, zajrzeliśmy do miejsc naprawdę rzadko odwiedzanych przez turystów. Wyjazd super udany m.in. dzięki Jhamce. Dzięki za kontakt i ja dołączam się do rekomendacji dla Jhamki.
Krzysztof

[fb] Paweł Nizler dołączył
02.12.2019

[fb] Paweł Nizler 13:04 | 02.12.2019

Super, też bym chętnie poszedł na taka wyprawę, jaki mniej więcej koszt ? Bo generalnie na chwilę obecna nie mam za bardzo funduszy, ale zawsze mogę sobie uzbierać kasę ;) na odłożenie mnie stać

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl