Forum dyskusyjne

Szukam towarzyszy Trekking Himalaje- Makalu -Everest - jesień 2019

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

him2019 dołączył
25.12.2018

him2019 18:54 | 25.12.2018

Szukamy 1-2 osób na trekking w Himalajach by stworzyć 4 osobowy zespól. 4 tygodnie w październiku lub listopadzie 2019. Trasa dla wprawionych i doświadczonych turystów. Przejście z rejonu Makalu do rejonu Everest przez 3 przełęcze 6000+, sherpani col, Amphu Labtsa, West cool. Najbardziej odpowiada nam wariant nisko-budżetowy.

Mikesz dołączył
21.11.2011

Mikesz 21:53 | 29.12.2018

Cześć,
mam 55+, zero doświadczenia w wysokich górach, bardzo dobrą kondycję i bezkonfliktowy charakter.W tym roku bardzo udany wyjazd do Namibii z ludźmi właśnie poznanymi na tym forum.
pozdrawiam
Krzysztof

Daro50 dołączył
27.01.2019

Daro50 21:15 | 27.01.2019

Witajcie..Ja zdecydowałem sie na wyjazd w Himalaje w pojedynke...) Planuje wejsc na Annapurna Base Camp,i mam nadzieje znalezc biedne wioseczki,by moc poczuc prawdziwą atmosfere tego pieknego ale i biednego kraju...Pozdrawiam )

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 22:26 | 27.01.2019

ABC to raczej nie wspiąć się, tylko zrobić kilkudniowy spacer wśród tłumu białych turystów, szczególnie o tej porze roku jakiej planujesz. Biednych wiosek tam już dawno nie ma, są tylko logde z ciepłą wodę, a ludzie nie żyją z rolnictwa tylko turystyki. Prawdziwego Nepalu to tam nie poznasz na pewno. Musisz pojechać w inne miejsce.
Zbyszek

Daro50 dołączył
27.01.2019

Daro50 16:01 | 28.01.2019

Mysle ze ABC na pierwszy raz bedzie w sam raz... Zdaje sobie sprawe ze na tej trasie nie znajde tego czego szukam, na to przeznaczam kilka nastepnych dni..Dziekuje za porady i pozdrawiam )

Kazber dołączył
04.02.2019

Kazber 05:55 | 07.02.2019

Ja zaczynam Three Passes Trek & EBC 30 marca w towarzystwie tragarza/przewodnika. To bedzie mój pierwszy pobyt i traktuję go jako rekonesans. Jeżeli Himalaje zrobią na mnie wrażenie i zdrowie pozwoli to bardzo prawdopodobne, że powrócę tam na dłużej jesienią (ale już bez wsparcia). Chodzę samotnie, czasem z jedną osobą. Jeśli nie znajdziesz nikogo chętnie dołączę. Konkretną odpowiedź mogę dać po powrocie z Nepalu (po 26 kwietnia).

Ramesh Bajgain dołączył
22.12.2018

Ramesh Bajgain 12:53 | 15.03.2019

Are you plane to go to visit Nepal? Let us know, feel free to contact us. we will offer you any kind of trekking, tour, hiking and yoga meditation in your cost. my contact address. WhatsApp: +977 9851180916 info@nepalholidaytreksandtours.com www.nepalholidaytreksandtours.com 

Ramesh Bajgain dołączył
22.12.2018

Ramesh Bajgain 12:53 | 15.03.2019

Are you plane to go to visit Nepal? Let us know, feel free to contact us. we will offer you any kind of trekking, tour, hiking and yoga meditation in your cost. my contact address. WhatsApp: +977 9851180916 info@nepalholidaytreksandtours.com www.nepalholidaytreksandtours.com 

emde dołączył
19.11.2016

emde 16:18 | 21.03.2019

>Szukamy 1-2 osób na trekking w Himalajach by stworzyć 4 osobowy zespól. 4 tygodnie w
>październiku lub listopadzie 2019. Trasa dla wprawionych i doświadczonych turystów.
>Przejście z rejonu Makalu do rejonu Everest przez 3 przełęcze 6000+, sherpani col,
>Amphu Labtsa, West cool. Najbardziej odpowiada nam wariant nisko-budżetowy.

Napisałem Priv!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl