/ / NEPAL > Everet Base Camp 2021 lub 2022 - szukam grupy > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne

Everet Base Camp 2021 lub 2022 - szukam grupy

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

Mateo89rr dołączył
01.01.2020

Mateo89rr 11:17 | 01.01.2020

Hej, od jakiegoś czasu tli mi się w głowie EBC. Jednak sam nie podejmę się organizacji więc szukam grupy chętnych lub osoby, która też się wybiera i do której mógłbym się podczepić. Zaznaczam od razu, że nie jestem pasożytem, który "płaci i chce wszystko na gotowe". Kiedy wybieram się w podróż to w pełni się angażuję w planowanie, logistykę, szczegóły i wszystko inne. Nigdy jednak nie byłem na treku wysokogórskim, a w szczególności w kraju azjatyckim i jeśli nie znajdę kogoś kto już tam był lub czuje się na tyle pewny w podróżach, że wziąłby się za bycie liderem to na pewno sam się nie zdecyduję na wyjazd. Przy czym preferowałbym wyjazd w roku 2021 lub nawet 2022 - nie spieszy mi się, wolę spokojnie wszystko szczegółowo zaplanować, może nawet poznać się z towarzyszami na jakiejś wspólnej wycieczce w naszych polskich górach.

Kilka słów o mnie. Mężczyzna 31 lat. Przyzwoita kondycja (mam też warunki fizyczne "górskie" - niski, szczupły). Najwyżej byłem w Chile na 5200m n.p.m. po dość krótkiej aklimatyzacji. Uważam, że nie będzie z tym problemów. Jestem komunikatywny, zafascynowany górami i szukam ludzi podobnych do mnie. Podchodzę do tematu poważnie, jestem gotowy na niezbędne wydatki finansowe, ale preferuję oszczędne wycieczki z minimalizacją wydatków stąd odpadają dla mnie wycieczki organizowane przez komercję. Jestem też elastyczny. Nie boję się ciężkich warunków, niewygodnego spania, słabego jedzenia, czy konieczności robienia kupy na mrozie.

Oferuję: zaangażowanie, miłe towarzystwo, nie sprawianie problemów, elastyczność, lornetkowe pokazy nocnego nieba u speca od tego ;) Dostosuję się z terminem choć nie ukrywam, że bardziej niż na uniknięciu tłumów zależy mi na pewniejszej pogodzie.

Szukam: grupy lub osoby, która podejmie się bycia liderem, który jakby "spina" wszystko w całość i mnie przygarnie.

Nie szukam: ofert komercyjnych (chcę minimalizować koszty).

TIT dołączył
08.04.2014

TIT 00:22 | 03.01.2020

Mamy juz bilety na przelom wrzesien-pazdziernik, ale my idziemy na ABC + Poon Hill. Cztery dziewczyny bez doswiadczenia gorskiego :) Jestesmy slabeusze wiec bierzemy 2 porterow, ale idziemy bez przewodnika. Z Twoim doswadczeniem i przygotowaniem fizycznym nie bedziesz mial zadnego problemu, zeby znalezc towarzyszy na szlaku. My jestesmy "cienkie bolki" ale well travelled ... powodzenia

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 11:30 | 03.01.2020

Przecież to kompletnie inny trek w zupełnie inną stronę, z innymi widokami i stopniem trudności. Rzeczywiście nie macie wiedzy. To tak jakby poloneza proponować komuś kto chce kupić passata.
Pozdrawiam
Zbyszek

TIT dołączył
08.04.2014

TIT 13:03 | 03.01.2020

>Przecież to kompletnie inny trek w zupełnie inną stronę, z innymi widokami i stopniem
>trudności. Rzeczywiście nie macie wiedzy. To tak jakby poloneza proponować komuś kto
>chce kupić passata.
>Pozdrawiam
> Zbyszek

Drogi Zbyszku,

Wskaz prosze gdzie w moim poscie widzisz propozycje, np "chodz z nami" lub "dalacz do nas"
Czytaj prosze ze zrozumieniem zanim skomentujesz. Tak, to sa zupelnie inne treki, inne rejony, inne widoki i inny stopien trudnosci. Dlatego taka propozycja nie padla, gdyz kolega jest w dobrej formie i chce isc na EBC, a my jestesmy slabeusze i idziemy na ABC.
Na szczescie gory sa dla wszystkich, nie tylko dla tych wybrancow co to maja pojecie

Pozdrawiam
Ilona

Mateo89rr dołączył
01.01.2020

Mateo89rr 11:30 | 03.01.2020

W jakiej cenie udało się Wam kupić bilety jeśli można pytnąć?

TIT dołączył
08.04.2014

TIT 13:08 | 03.01.2020

>W jakiej cenie udało się Wam kupić bilety jeśli można pytnąć?

2600 - wylot z Krakowa, bez dalekich dojazdow na przyklad do WAW, lub jeszcze dalej Berlin, Praga itp
Na moj termin najtaniej bylo z Londynu w okolicach 2k

sal paradise dołączył
26.09.2008

sal paradise 06:00 | 08.01.2020

Jedz sam i zrób to sam.Bylem tam dwa razy,na nepalskich szlakach.Jest fajnie i nie ma zadnego problemu.Polecam solówkę,nawet szkoda się rozpraszać towarzystwem.
Sal Paradise ;) pzdrw

DarekvelStefan dołączył
03.01.2020

DarekvelStefan 19:27 | 26.01.2020

Cześć, ja jadę marzec kwiecień na abc, ale jak wszystko będzie ok, to w 2021 zrobiłbym z chęcią Everest. Jak nie zapomnę to dam znać po powrocie, a jak nie będę się odzywał to daj znać.
Stefan

Agnkwe dołączył
06.08.2018

Agnkwe 10:18 | 12.06.2022

Hej...Ogłoszenia nadal aktualne?
Ja marze o trasie trekkingowej Gokyo Everest BC teraz na jesien 2022.
POzdrawiam Agnieszka K

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl