Forum dyskusyjne

Wietnam i Chiny

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

bart1987 dołączył
06.05.2011

bart1987 23:06 | 06.05.2011

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzis natknalem sie na bardzo fajny artykul: turystyka.wp.pl/gid,11236899,title,wyjatkowa-kraina-luoping,gal  eria_zdjecie.html Od dluzszego czasu rozmyslam nad jakims wyjazdem, wlasnie ta lokalizacja bardzo mi sie spodobala. Dlatego tez postanowilem zamiescic krotkie info z nadzieja, ze znajda sie osoby zainteresowane takim wyjazdem :)
Z racji, ze Hanoi jest czestym miejscem destynacji w turystyce, firmy lotnicze ustawiaja pod to miejsce konkurencyjne ceny. Wtajemniczeni podroznicy wiedza najlepiej, ze sa dwa takie okresy w roku, kiedy ceny sa nizsze. Wlasnie na wiosne 2012 roku najlepiej by bylo tam pojechac, poniewaz wszystko w tej tajemniczej krainie zakwitnie i moze byc pieknie :)
Samo Hanoi jest usytuowane jakies 600km od krainy Luoping, wiec nie jest to tak daleko. Jakby ktos byl zainteresowany takim wyjazdem, piszcie smialo. Ja osobiscie mam 24 lata i jestem studentem. Znam w dobrym stopniu angielski i francuski, wiec to tez jest jakis plus :) Pozdrawiam!

bart1987 dołączył
06.05.2011

bart1987 23:36 | 06.05.2011

Jeszcze tylko dodam, ze moj "wywiad" w postaci kolezanek Chinek dowiedzial sie, iz ten okres, w ktorym wszystko kwitnie to styczen-marzec. Tak dodalem zeby sprecyzowac :) Pozdrawiam

cylek87 dołączył
01.04.2010

cylek87 13:37 | 28.06.2011

hej :
ja jestem zainteresowany wypadem do Wietnamu i Chin...:)
na jak długo planujesz się wybrać...i oczywiscie planujesz zobaczyć coś wiecej niż tylko tę kraine ?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl