Forum dyskusyjne

tanie noclegi hotele

kategoria podróże po świecie

brabus dołączył
24.09.2011

brabus 17:07 | 11.12.2011

Wybieram sie pod koniec stycznia do lutego do Tajlandii,Wietnamu i moze uda sie na 2 dni do Kambodzy.Zaczynam od Puket-jest nas 3 os.-kto zna miłe,tanie hotele,.W sumie 10 dni.

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 17:46 | 11.12.2011

W sumie 10 dni... To zaliczcie jeszcze Chiny.
Dla McPodróżników nie ma tanich hoteli

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 18:08 | 11.12.2011

Możliwe, że jesteś na emeryturze i masz więcej czasu, niż pozostali - w każdym razie Globtroter charakteryzuje się tym, że jak się nie ma nic do powiedzenia, to nie daje się głupawych komentarzy. Pozdrawiam.

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 19:47 | 11.12.2011

Hej! Napisz gdzie będziesz może bede mogl ci pomoc,, w phuket mieszkaliśmy w iHostel troszkę oddalony od plaż ale tanio i czysto i przyjemnie.

amat dołączył
12.05.2003

amat 00:57 | 13.12.2011

Byłam na trasie Tajlandia, Kambodża, Wietnam. Byłam sama i nie rezerwowałam NIGDZIE noclegu. Tam nocleg sam Cię znajduje. I to taki najczęściej za 3usd (w dormitoriach). Nie ma najmniejszego problemu. W Phuket co prawda nie byłam, bo nie jestem plażowiczką i raczej omijam aż tak bardzo turystyczne miejsca (drogo, dużo ludzi i za dużo słońca), ale jak mi podasz na priva trasę, to mogę poszperać w swoich notatkach i mogę Ci coś znaleźć. Generalnie najlepiej zdać się na opatrzność losu (nawet w nocy nie ma tam problemu ze znalezieniem miejscówki). Na wszelki wypadek możesz mieć przygotowane wydruki z adresami i cenami taniego lokum z:
a/ www.hostelworld.com  (i tym podobne portale)
b/ www.airbnb.com  /tanie mieszkania/.
Wszystko zależy od lokalizacji, czasu i pieniędzy. Ja zdawałam się przez cały miesiąc na los szczęścia, nawet w nocy. I dojeżdżając do jakiegoś centrum z garkuchniami, bazarami - zawsze coś się znajdzie! W Sapa (Wietnam) znalazłam (tj. hostel sam mnie znalazł, przy dworcu kolejowym) jedynkę z łazienką w pokoju z TV za 2,5usd... Bajka... No, niestety bez śniadania.... ale tam ryż z warzywami i in. tym podobne azjatyckie przysmaki można jeść całodobowo :)

lesniak dołączył
30.09.2010

lesniak 13:44 | 13.12.2011

Z tymi Chinami to owszem złośliwość, ale tak serio przemyśl trasę na te 10 dni. Ja byłem 18 dni w Wietnamie i Kambodży i było intensywnie. Jadę teraz na 18 dni do Malezji i Tajlandii i juz mi brakuje czasu. Zwolnij !!!

trevor dołączył
16.02.2009

trevor 17:39 | 13.12.2011

Co jest głupawego w krytycznym podejściu do turystyki typu 5 krajów w 3 dni?

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 20:34 | 13.12.2011

mozna wziac przewdonik bezdroza i jak cos szukac w nim namiarow na miejsca noclegowe. Bezdroza maja te przewage nad innym, ze podaja namiary nie na drogie hotele dla ludzi jadacych na wakacje, ale dla osob jadacych na wyprawe, ktorzy spia co noc w innym miejscu. LP tez mozna wziac ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl