Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Operacja KENIA, czyli oswajamy to, co drapieżne i niebezpieczne > KENIA


operacja KENIA operacja KENIA Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie KENIA / - / Namibia / operacja KENIA - logoCztery szalone przyjaciółki – studentki weterynarii na SGGW – i ich zamiłowanie do świata dzikich zwierząt, to oznacza, że zbliża się przygoda życia!

W lutym 2012 zamieszkamy w Nairobi. Gościć nas będzie kenijska rodzina, która odkryje przed nami tajemnice Czarnego Lądu. Będziemy mogły z bliska przyjrzeć się codziennemu życiu prastarego ludu, zgłębić tajniki parzenia kawy i połamać języki próbując nauczyć się mowy suahili.
Głównym celem wyprawy pozostają jak zawsze nasi podopieczni, z którymi będziemy pracować. Operacje na nosorożcu lub hienie, anestezja lwa czy antylopy, tropienie geparda bądź podążanie śladem stada słoni, to tylko jedne z wielu zadań, jakie na nas czekają. Praktyki w Kenii to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim ogromna szansa na poznanie technik weterynaryjnych, stosowanych do leczenia dzikich zwierząt w świecie, w którym przetrwają najsilniejsi. Obserwacja z bliska najgroźniejszych drapieżników żyjących na wolności, to niewątpliwie niezapomniane przeżycie. Pod okiem najlepszych specjalistów będziemy się uczyć tego, co niedostępne w naszym kraju. Zafascynowane przyrodą Czarnego Lądu, jej bogactwem oraz różnorodnością, będziemy opisywać nasze niecodzienne przygody na blogu. A po wyczerpującej pracy skosztujemy dań lokalnej kuchni, o ile sami nie staniemy się wcześniej posiłkiem naszych drapieżnych podopiecznych :)

Jeśli jesteście ciekawi jak potoczą się nasze przygody, zaglądajcie na www.projectwildlife.wordpress.com

Zdjęcia

KENIA / - / Namibia / operacja KENIA - logo

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl