Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

W świecie kangurów > AUSTRALIA


Goska Bloggerka Goska Bloggerka Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie AUSTRALIA / Wschodnie Wybrzeże / Brsibane / Świat oczami GośkiNajwiększych emocji i wrażeń podczas wolontariatu w ośrodku dla koali, kangurów, dingo i innych dzikich zwierząt dostarczyły mi kangury,

Pewnego razu, kiedy skończyłam sprzątać zagrodę kangurów Liana (opiekunka kangurów) powiedziała, żebym podeszła i spojrzała jej przez prawe ramie. To, co zobaczyłam było niesamowite. Przed nią stała mama – wallaby, a Liana otwierała jej worek, tak żebym mogła zobaczyć maleńkie, różowe, jeszcze bez włosków i niewidzące dzieciątko wallaby. To była jedna z najwspanialszych chwil na wolontariacie.

Więcej o moich doświadczeniach z wolontariatu w ośrodku dla koali, kanguró, dingo i innych dzikich zwierząt przeczytacie na http://swiatoczamigoski.blog.pl/.

To było wspaniałe doświadczenie móc pracować z tymi kochanymi zwierzakami.

Zdjęcia

AUSTRALIA / Wschodnie Wybrzeże / Brsibane / Świat oczami Gośki

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl