Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Klub Szalonego Podróżnika > POLSKA


Klub Szalonego Podróżnika Klub Szalonego Podróżnika Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Wielkopolska / Poznań / Plakat informacyjnyI oto rodzi się pomysł na to co może się tylko rozwijać
Postanowiliśmy założyć KLUB SZALONEGO PODRÓŻNIKA w Poznaniu. Klub ma na celu promocje zwykłego podróżnika takiego jak TY czy Ja.

I oto narodził się nowy pomysł, który już zaczęliśmy rozwijać. My-czyli dwoje młodych ludzi mających bzika na punkcie podróży i mnóstwo szalonych pomysłów w głowie- dwudziestosześcioletni absolwent i magister Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Wydziale Geografii-Grzegorz Posała oraz dwudziestotrzyletnia studentka Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza-Milena Piejak- postanowiliśmy założyć KLUB SZALONEGO PODRÓŻNIKA w Poznaniu. Klub ma na celu promocje zwykłego podróżnika takiego jak TY czy Ja.

Skąd wziął się ten pomysł? Już od dłuższego czasu każdy z nas zastanawiał się, w jaki sposób zaktywizować podróżników z Poznania i okolic, w perspektywie czasu myśląc o podróżnikach z całej Polski. Pomysłów było kilka, jednak brakowało nam motywacji, by w końcu zrobić pierwszy krok. Połączyła nas grupa na facebooku o nazwie SZALENI PODRÓŻNICY, założona przez Milenę Piejak. Okazało się, że oboje mamy podobne pomysły, postanowiliśmy połączyć siły i zacząć wspólnie działać. I tak ponad tydzień temu rozpoczęliśmy współpracę. To, co nas bardzo miło zaskoczyło, to liczny odzew i zainteresowanie ze strony podróżników z całej Polski. W przeciągu kilku dni od powstania grupy pojawił się kolejny pomysł: KLUB SZALONEGO PODRÓŻNIKA. Codziennie coraz więcej ludzi dołącza do fanpage’a - https://www.facebook.com/klub.szalonego.podroznika. Kolejnym pomysłem jest założenie STOWARZYSZENIA SZALONYCH PODRÓŻNIKÓW- jego celem będzie gromadzenie i aktywizacja podróżników najpierw z rejonu Poznania i okolic, a następnie z całej Polski. W najbliższej przyszłości chcemy nawiązać współpracę z jednym z Uniwersytetów w Poznaniu i raz w miesiącu organizować tam prezentacje podróżnicze - będą to spotkania otwarte, na które zapraszać będziemy podróżników z całej Polski, którzy będą opowiadać o swoich wyprawach, podróżach, przygodach, będą pokazywali zdjęcia, tworzyli prezentacje. Dotychczas nawiązaliśmy już współpracę z Polską Turystyczną i Traseo.pl. Patronat medialny nad naszym klubem objął także Festiwal Śladami Marzeń.

Jakie mamy plany na przyszłość? Przede wszystkim szerzenie idei podróżowania. Pokazywanie, że podróże poszerzają horyzonty. Chcemy się skupić na aktywizacji, więc już poczyniliśmy pewne kroki prowadzące tego celu. W terminie 29 październik-1 grudzień odbędzie się pierwsze oficjalne spotkanie podróżników. Jeśli Ktoś jest zainteresowany to bliższe informacje podane będą na grupie FB. Planów jest wiele. Mamy nadzieję, że wystarczy nam zarówno sił, jak i determinacji, by je wszystkie zrealizować.

Zainteresowany wstąpieniem do Klubu, chcesz sie podzielić z innymi gdzie byłeś co zwiedziłeś , a może chcesz z nami nawiązać współprace - dołącz już dziś do nas !

Zdjęcia

POLSKA / Wielkopolska / Poznań / Plakat informacyjny

Dodane komentarze

Marcelina08 dołączył
22.07.2013

Marcelina08 2013-11-01 14:51:12

jestem z Poznania i dużo od Was starsza jestem ciekawa jak założycie rodziny
dzieci i wszystko co za tym sie kryje pieluchy biegunki itp czy będziecie nadal "globtroterami" każdemu tego życzę Powodzenia

Klub Szalonego Podróżnika dołączył
29.10.2013

Klub Szalonego Podróżnika 2013-10-29 10:48:16

Zapraszamy https://www.facebook.com/klub.szalonego.podroznika

Klub Szalonego Podróżnika dołączył
29.10.2013

Klub Szalonego Podróżnika 2013-10-29 10:41:29

Zapraszamy https://www.facebook.com/klub.szalonego.podroznika

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl